Op dit moment krijgt mijn ventje nog gewoon borstvoeding, maar wanneer ik ga werken (over 4 weken) wil ik over zijn op flesvoeding. Dit omdat ik het niet zie zitten om te kolven op mijn werk. Indien mogelijk zou ik 'm bijvoorbeeld nog wel s'ochtends en s'avonds de borst willen geven. Mijn vraag is hoe ik het beste de borstvoeding af kan bouwen, zodat ik niet met volle borsten op mijn werk zit Hij pakt wel al de fles, dus dat is geen probleem (op zaterdag en zondag krijgt hij s'ochtends de fles van papa zodat mama 's wat langer kan slapen dan 2 a 3 uur achter elkaar )
omdat ik te weinig voeding had ben ik na ongeveer 4 wkn van de ene dag op de andere overgestapt, was geen probleem volgens het cb zelf heb ik 1 dag met hele volle borsten gelopne maar voor de rest nergens last van neem anders ff contact op met het cb...dna weet je gelijk wat goed is voor jou en voor Ilya
ik geef ook nog smorgens en savonds de borst, heel handig, en zo kan ik het nog wel een tijdje volzingen. ik heb eerst om half 8 een fv gegeven (dan ben je het drukst en bouw je makkelijker af) dit drie dagen en toen om 12 uur smiddags een fv erbij. rond drie uur gaf ik nog een beetje borst om de druk te minderen. dit ook weer drie dagen, en dan kun je zo de middelste voeding ook laten vallen, hangt een beetje van je schema af wanneer je die geeft (ik meestal rond 4 uur) maar ik raad af om gelijk te stoppen, vooral als de bv nu goed loopt, ik had namelijk met één voeding laten vallen savonds al enorm knobbeltjes en stuwing. hoop dat je er iets aan hebt. ik zou wel even vragen aan het cb hoeveel hij in zijn flesjes mag, ik doe nu 120cc met 4 schepjes, en als hij genoeg heeft dring ik niks op, omdat hij met bv ook zelf bepaalt wanneer hij vol is, en mocht hij niet helemaal genoeg hebben dan komt ie wel weer eerder en krijgt hij wat bv. succes
Ik ben hetzelfde van plan, ik heb heel langzaam 2 voedingen vervangen door fv. Al vindt Igor die fv lang zo lekker niet! Hij krijgt nu zo rond de middag 1 x fv (ca. 100 cc) en 's avonds ook 1x. Ik heb elke keer dat ik voeding verving 1 keer gekolfd en de volgende dag even op de tanden gebeten. Bij m'n eerste heb ik dat met werken nog zo'n 8 weken volgehouden. Hij kwam toen trouwens wel vaker 's nachts om bv..
Op je werk kolven valt best mee hoor. Ik doe het ook en het kost met een elektrische kolf ongeveer 5 minuten voor 2 flesjes (heb wel een dubbele) Als je goede voeding hebt, waarom zou je je kind dan borstvoeding ontnemen? Dat kolven lijkt een heel gedoe op het werk, maar het valt reuze mee hoor.
NOu Lientje ik wil niemand kolven ontraden doe het zelf ook, maar met een enkele kolf ben ik toch al snel een half uur tot drie kwartier bezig met kolven per keer. Ik heb van mezelf geen geweldige toeschietreflex dus duurt het vaak al eventjes voor de melk gaat stromen. Overigens vind ik het kolven geen probleem Karin