Hebben jullie hier ook last van? Ik plak gewoon aan me kind vast en met zijn volle bos haar zweet hij ook heel erg plus dat onze slaapkamer ook heel warm blijft snachts is het bijna niet te doen.. Iemand nog tips? Arme kereltje zijn romper is nat van het zweet op zijn rug
Ik leg een hydrofiel over mijn arm, dat scheelt wel wat. Hier was het vannacht 30 graden op de slaapkamer, echt niet te doen!
Nat washandje in de holte van je elleboog (waar het hoofdje ligt), hydrofiel tussen jullie in. Misschien als het lukt liggend voeden zodat je minder lichaamscontact hebt? Het is echt heel warm .
Ja hier ook 30gr boven.. zon staat er ook op tot laat.. Tip vn het washandje gaan we proberen! liggend voeden werkt niet zo lekker voor ons met cup g.. Hoe heb ik dit toch gedaan in 2009??? toen was me dochter rond zomertijd al ruim 6 maand en die was toch een stuk groter al..
Een hydrofieldoek onder je borsten helpt ook, (dus borst omhoog hydrofieldoek er onder borst omlaag) Gaat het daar niet zo glijden...
Ik heb ook een grote cupmaat en ik voed met de andere borst als ik liggend voed,dus als ze rechts van me ligt voed ik met links en andersom.en met de warmte is een hydrofiel idd heel fijn.en koude washandjes!heerlijk met dit weer.
Hier ook z'n lekker zwetend jongetje wat aan mijn arm plakt.. hij lijkt er geen last van te yebben want hij blijft gerust 20 min drinken
Ja dat heb ik idd ook gedaan destijds met mijn dochter alleen draco pakt de borst op die manier niet zo goed. Hij pakt hem dan alleen goed als ik in een hele rare houding lig met mijn arm en dat houd ik niet zolang vol Maar de tip met het washandje en hydrofiel onder mijn borsten hielp wel goed. Ook lekker trouwens even een handoek/ofzo natmaken en in je nek leggen tijdens het voeden! Gaf mij ook verkoeling iig gisteren.