Hallo, Onze kleine meid vertikt het om op een speen te zuigen. Soms lijkt me dit zo handig, zeker als ze een huiluurtje heeft en niet t etroosten is. Maar ze doet het echt niet. Iedere keer als we de speen in haar mond doen, duwt ze hem met haar tong naar buiten. Ze krijgt flesvoeding dus ik zou zeggen dat ze het wel gewend is. Ik vind het helemaal niet erg dat ze het niet doet, maar het lijkt me soms zo handig. OF vergis ik me daarin? En wie heeft er een tip om te proberen of ze zo wel de speen pakt?
Mijn zoontje pakte in het begin alleen bibi spenen en difrax spuugde ie ook meteen uit! Ik moet zeggen dat ik het speentje alleen gebruik als ie niet in slaap kan komen. Lijkt me juist zo lastig om hem er van af te krijgen of als ie alleen stil is met speen... dus ik zou t lekker zo houden! Misschien vindt zij haar troost wel in een knuffel of iets anders?
je kunt idd een andere speen proberen, maar is de speen echt de oplossing? kun je haar bijv. wel troosten met een pink in haar mondje? als ze die ook niet wil heeft een speen geen zin. Ties pakt trouwens ook alleen bibi.
en iets van een popje ofzo of een lapje sommige kindjes vinden dat fijn, die van ons heeft gelukkig geduimd, en nu doet ie het nooit meer) en ons meiske heeft alleen bij mij de speen gehad om te kunnen poepen maar ze mogen van ons geen speen hebben (in elk geval niet in bed of alleen) en nu heeft ze zo'n tuttenlapje en dat vind ze heerlijk... misschien heb je gewoon geen spenenkindje, ik zie het probleem hiervan niet er zijn zoveel andere manieren om te troosten dan een speentje..
mijn dchter wou ook nooit een speen, nu nog steeds niet ze is al 8 maand. heb het maar opgegeven. soms denk ik ook wel eens toch maar weer een speen proberen vooral 's nachts omdat ze niet doorslaapt. dat is wel erg vervelend. maar ja denk nu ook zo als ik haar nu nog aan een speen krijg dan moet ze het over een tijd weer afleren.
Mijn zoon wil ook alleen maar de bibi spenen, die van difrax werden meteen afgekeurd haha. Aan zijn speen heb ik zo'n tutpopje te hangen, en dit is nu echt zijn knuffel. Probeer idd eens een ander merk speen.
mijn dochter wou in het begin ook geen speen en kon dus daarom ook niet slapen had elke speen geprobeerd en op een gegeven moment had ze het door en hield ze hem in Je kan ook even de speen vast blijven houden zodat ze er goed aan kunnen zuigen hier heeft dat enorm gewerkt noa wou in het begin alleen maar me pink daarvan viel ze in slaap later dus toch over gegaan op een bibi speen en die pakte ze dus wel