Van 5 naar 4 flessen en cc verhogen?

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Mickey18, 21 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mickey18

    Mickey18 Actief lid

    4 mrt 2008
    149
    0
    0
    Hoi, mijn zoontje is nu ruim 4 maanden en weegt 7,2kg (was 9 pond bij de geboorte...). Hij krijgt sinds 1,5 maand Etos Comfort, 5x180cc + 6 schepjes. Zijn schema is als volgt:
    8:45 fles
    12:45 fles
    16:00 fles
    19:00 fles
    22:45 fles
    De fles van 19u wil hij dan ook echt hebben, daar valt weinig aan te rekken, maar voor de laatste fles moeten we hem uit een hele diepe slaap halen. Hij drinkt dan wel zijn fles leeg, en slaapt door tot de volgende ochtend 8:30, maar ik vind het niet prettig om hem wakker te maken als hij zo heerlijk ligt te slapen.
    Hoe kan ik het schema zo aanpassen dat ik de laatste fles kan laten vervallen en in de fles van 19u ofzo wat rijstebloem doe? Hoe doen jullie dat?
    Volgens mij mag hij qua leeftijd en gewicht ook al wel naar 4 flessen, maar ik vind het een beetje eng om die laatste fles te laten vervallen.
    Hoeveel mag ik hem per fles geven?
    Groetjes, Mickey
     
  2. kissie

    kissie Fanatiek lid

    18 apr 2006
    1.494
    1
    0
    4 van 210/7... en je kunt altijd nutrix gebruiken maar zal wrs niet eens nodig zijn! gewoon proberen...
     

Deel Deze Pagina