jullie zullen het wel allemaal kennen he het water met smaak. nu vroeg ik mij af of de kleintjes (6maanden) hier ook van zouden mogen drinken. want als ik zo op het flesje lees zit er toch helemaal niks in bijna water zeg maar. misschien beter dan de theetjes dacht ik zo maar weet niet of het mag weet iemand het hier wel?? groetjes talia
water met wat diksap erin natuurlijk geperst sap zonder suikers is idd weer eens iets anders dan thee
dat geef ik ook al maar had hem wat van mijn water laten drinken en hij was er dol op dus vroeg ik het mij af groetjes talia
Ik weet niet, ik zou het nog niet doen! Gewoon Roosvice of diksap idd, of anders gewoon water, ik gaf eigenlijk niets anders dan water want dat andere luste ze niet!!!
roos vicee drinkt hij graag, is dan ook het enige wat ik hem kan aansmeren , water gewoon daar drinkt hij maar een beetje van. en de theetjes daar is hij ook niet echt dol op. groetjes talia
As pikt regelamtig van mij cristalclear light haha.. Zodra ze mij met het pak in mijn handen ziet, hangt ze aan mijn lippen. Maar zij is 15 mnd en bij 6 mnd zou ik het nog niet doen. Die smaken bestaan veel uit zuren, en dat lijkt me toch nog niet zo goed voor de darmpjes!
Ik vraag me af wat voor water je precies bedoelt. Je zegt dat het geen spa is, maar gewoon water met smaak. Wat is het merk dan?