Vocht naast vruchtzakje

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by eva1977, Feb 20, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. eva1977

    eva1977 Nieuw lid

    Feb 20, 2009
    1
    0
    0
    Ik heb vandaag mijn eerste echo gehad. Volgens eigen berekening ben ik nu 6 weken zwanger van mijn 2e. Gelukkig was er een kloppend hartje te zien, alleen zag de gynaecoloog ook dat er naast het vruchtzakje wat vocht zat en zei dat het niks hoefde te betekenen, maar dat het ook kon betekenen dat het mis kan gaan. Over 1,5 week heb ik weer een echo.

    Wat zou dit kunnen betekenen?
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    HOi eva,

    Het is inderdaad even afwachten wat het vocht doet, vaak zie je dat het door het lichaam word opgenomen, het kan ook afkomen maar dit hoeft niet gelijk te wijzen op het misgaan van de zwangerschap.
    Ik zou je heel graag precies willen zeggen wat het is maar ook voor mij is het even een vraagteken en afwachten of het op de volgende echo nog aanwezig is.
    Vertrouw op je lichaam!

    Imke
     

Share This Page