Een voordeel van zelf kinderen krijgen is dat je je kindje een naam kan geven die jij mooi vind. Wij hebben een pleegdochter. Zij heeft in mijn ogen een vreselijke naam. Vooral als je de naam intikt op Google.. Dan beland je, zonder gekheid, op de meest ranzige sites... Arm kind. Ze is ruim 6 en kan haar naam nog niet eens zelf schrijven omdat hij zo moeilijk is. Laat staan de vele malen dat we horen; HOE heet jij???? Kan je dat voor me spellen??
En ik denk dat je er als pleegouder vaak ook nog op aangekeken wordt dat jij je kind zo'n vreselijke naam hebt gegeven... Snap ik ook als iemand de situatie niet kent maar dat lijkt me dus echt niet leuk.
Zag net Oes voorbij komen. En ik krijg maar niet bedacht of ik het afgrijselijk of stiekem wel leuk vind.
Oes.. hmmm. Kan ik wel aan wennen denk ik. Ik vind het iig mooier als een Delana. Een kindje uit mijn buurt heet zo. Ik vind het maar niks.
Is ook niet leuk. Nooit zou ik mijn kind zo'n naam geven. Voor haar ook sneu. Ze heeft nu ze 6 is door dat ze een zeer ongebruikelijke naam heeft.
Hahahaha die had ik niet aan zien komen. Dan vind ik Oes eigenlijk veel leuker! Het was zo'n vrolijk meisje waar de naam eigenlijk wel bij paste!
Ik kom toevallig uit het noorden en hoorde gister op een regionale zender dat ze niet echt zo heet. Dus dat valt weer mee.
Sage (salie), Ode en Elsie vind ik los op zichzelf nog best oké! Maar die namen erbij en al die anderen.... pfffff.....
Nou maak je me nieuwsgierig! Edit: reeds ontdekt nav. andere reacties. Ik snap wel waar de opmerkingen vandaan komen. Maar je moet maar zo denken dat het jullie smaak is en dat het toch écht beter is dan zo'n zelfverzonnen naam als Jaileydjenseydjãråiro!
Can-Lucca & Eli-James Malavella Isayah Sayairo, Zefyre en Zaiyon En de topper wat mij betreft; Rim. Hoe kun je je zoon in godsnaam vernoemen naar anaal likken.
Dat laatste roep ik ook altijd! Zijn ook kinderen die Rimmer heten Valt wat mij betreft in de categorie Yoni & Vajèn wat beiden 'k*t' betekent... Isaiah en Saphire op deze manier gespeld zijn wel normale namen. Zonde weer dat mensen zoiets moeten verpesten.