9 dagen na tp is vergelijkbaar met 9dpo dan? (Oo, ik ben echt een leek hierin ). Ziet er echt goed uit hoor!!
7 dpo en 9 dpo. 8 dagen en 10 dagen na pregnyl 5000. Vandaag helemaal wit. Hopelijk overmorgen weer tuur
Nee mijn punctie is vergelijkbaar met eisprong, ik ben nu 12 dagen na punctie. En degen op dag 1,3,6 pregnyl 1500 gespoten, maar die was er op dag 5 al uit, bijna witte test. (Die is er bij mij na twee dagen uit. Bij mij in het Z-H zeggen ze gemiddeld na 3 dagen.
Wat voor behandeling doe jij dan? Ovulatie inductie? Ik ken dat niet echt, maar is dat vergelijkbaar met 'normaal' zwanger worden?
Oohh Youtan, dan ziet je test er echt goed uit! Ovulatie inductie is eigenlijk gewoon zwanger worden. Ik krijg door de gonal f alleen wat sneller een eitje dan zonder en pregnyl krijg ik om hem te laten springen.
Dagje te laat maar ok.. hier is de foto alsnog Dit is van boven naar beneden. Boven begint de dag van t zetten van 10.000 pregnyl. Onderste 2 zijn van 6 dagen na de terugplaatsing.
Hier worden ze weer lichter, de streep staat er nog wel, maar weer lichter dan gisteren helaas. Zal vanavond eens kijken hoe die is opgedroogd. Maar ik denk dat het hier geen succesje is dee keer.
Babii Och. Meis ik zie dat je zwanger bent en de papa van de kindjes is overleden hoe red je t allemaal lijkt me behoorlijk emotioneel