Hallo dames, Hebben meer dames last gehad van jeuk van je buik (huid)? Soms ook echt een gevoel dat er iets aan het scheuren is...ik smeer mijn buik zeker 2 x per dag in met zwitsal buikcreme. Heb gelukkig nog geen striae 😊 ( even afkloppen) maar die jeuk vind ik meer vervelend want als ik in gezelschap ben vind ik het vervelend dat ik vaak ongemerkt loop te krabben. Heb geen nieuw wasmiddel oid en verder geen allergieën. Tips? Ideeën? Ervaringen? Voorbode van striae?
Ik denk helaas voor je een voorbode van striae. Het begint namelijk onderhuids te rekken en dat geeft de jeuk. Ik deed het altijd even lekker hard masseren en en kneden. Crème is fijn, maar gaat striae helaas niet tegen en meis, pas met 32 weken, daar had ik voor getekend. Gelukkig valt mijn striae erg mee! Alleen sinds ik borstvoeding geef zijn mijn borsten echt minder mooi geworden Door striae helaas. Maar ik doe het voor iets prachtigs en striae neem ik voor lief! Succes nog even!
Je buik/huid is aan het rekken/groeien. Ik had ernorme jeuk. Maar gelukkig geen strepen overgehouden. Lekker blijven smeren. Ik smeerder met olie, nam ook wat mee naar werk de laatste weken om op de wc nog even de jeuk aan mijn buik te verlichten.