Hallo Ik had een vraag, ik heb een tattoeage op mn onderrug die ik momenteel aan het weg laseren ben (1x per 4 weken). Ik moet nog 3 keer ongeveer. Maar mag dat als ik zwanger wil wordenof zwanger ben? Die man van de laser zegt van wel, maar toch.. Zijn er hier meer mensen die tijdens het zwangerworden/zijn een tattooage aan het weglaseren waren? Alvast bedankt. Mandy
Hoi, Ik weet niet of het pijn doet? Als het erg veel pijn doet is de stress zeker niet goed voor je als je zwanger bent. Ook weet ik niet of er een infectie gevaar is net als bij een tatoeage? Zelf wil ik graag een tattoo ter nagedachtenis aan mijn overleden dochtertje maar omdat ik ook zwanger wil worden stel ik de tatoeage eventjes uit. Groetjes Alien
Ik gebruik EMLA creme (verdovende creme) dus zo pijn doet het niet. Het is ook maar een paar minuutjes en dan is het klaar. Infectie, tja, voelt als een schaafwond en dat dan gewoon heelt. Tattooeren weet ik ook niet of het mag, maar heb wel iemand gehoord die had een groot tattoe laten zetten toen ze 3 maanden zwanger was... geen idee. Verder niemand ervaringen?
Je moet ff op deze site kijken http://www.tattooerase.nl/tattoo-erase/ daar staat dat je niet zwanger mag zijn en geen borstvoeding mag geven. Miss heb je daar wat aan! Wel weet ik over het zetten van een tattoo het volgende. Ik wil graag een derde tattoo laten zetten, maar de tattoo artist heeft mij het advies gegeven om het niet te doen als je zwanger bent of wilt worden. Ook na de bevalling mag je je minimaal een half jaar niet laten tattoeeren. Ook i.v.m. met borstvoeding. Dus ik heb mijn tattoo wens maar uitgesteld, want ik wil absoluut geen risico lopen!
Bedankt Kiki voor je informatie. Maar die techniek van het verwijderen van de tattoeage heb ik niet! Daar doen ze met een naald een soort vloeistof erin spuiten las ik. Netzoals tattooeren. Wat ik doe is laseren, heeft niks met vloeistof of naalden te maken ofzo. Dus laseren mag wel volgens mij wel gewoon.