hey dames. ik wil de baby kamer gaan verven maar mag ik gewoon allen soorten verf gebruiken. of alleen bijvoorbeeldt op water basis.ik zou het egt niet weten
Tegenwoordig mag je elke verfsoort zo'n beetje gebruiken. vroeger zater er oplosmiddelen in de verf en die kunnen schadelijk zijn voor je ongeboren kind. Nu mogen er geen oplosmiddelen meer in verf gedaan worden, dus als je gewoon verf haalt bij de bouwmarkt is er niks aan de hand. Wel moet je goed ventileren als je gaat verven, maar dat moet je ook als je niet zwanger bent. Heel veel verfplezier.
Je kan nog gewoon verf op terpentinebasis halen hoor, zat! Punt is alleen dat schilders er niet meer me mogen werken.
Ik heb gisteren nog het plafon boven het raam schoon staan maken met het raam wagenwijd open... Best lekker die vrieskou! (K had wel een dikke trui aan).
Ik persoonlijk hou het liever gewoon bij Acryl (dus waterbasis) ik wil me niet druk hoeven te maken. En in Acryl-variant is genoeg te krijgen, dus waarom moeilijk doen? Muren, deuren, kozijnen.. alles acryl hier.