Nou je moet je nergens voor schamen hoor! Voor hetzelfde geld is het wel een hoge vliesscheur. Ik had dat dus ook! Jou vk komt tenminste meteen! De mijne hield me destijds steeds af met het verhaal.. Het is vast urine of afscheiding. En toen liep ik dus met langdurige gebroken vliezen. Nou ben wel benieuwd hoor!! Spannend!
Schamen moet je je zo in zo niet doen! Als het wel vruchtwater is denk ik dat de morgen of maandag gaan inleiden gezien je termijn. Spannend hoor! Hou je ons op de hoogte! Omdat je verloskundige al inwendig onderzoek heeft gedaan zullen ze Niet lang wachten met inleiden omdat de kans op infectie dan toeneemt. Mijn vliezen braken met ruim 31 en ze deden las het eerste inwendige onderzoek toen de bevalling ingeleid werd met 32 wkn. Hoi je ons op de hoogte?
Nou benieuwd hoe afgelopen is. Zou me sowieso niet schamen. Beter keer teveel dan te weinig/te laat testen lijkt me.. Spannend, succes ermee!
Schamen zeker niet doen! Ik schaam me voor het omgekeerde Ik had namelijk hetzelfde bij mijn oudste, steeds nat maar niets met blazen. Wel hoogzwanger in hittegolf dus dacht ook nog aan zweet Dus na 1x de mededeling van vk dat het wel afscheiding zou zijn, mijn gevoel opzij gezet en doorgelopen....... Uiteindelijk op uitgerekende datum weeën, blijkt in het zkh dat mijn vliezen al gebroken waren. Kon dus mooi 3 dagen met dl op neonatologie blijven ivm infectie gevaar. Moraal (denk ik ): beter te veel dan te weinig checken, is je kleintje echt wel waard! Ben benieuwd hoe het bij jou afloopt!
Nou. Gisteren in ziekenhuis geweest. Met potje opgevangen druppels vocht (doorzichtig met witte vlokjes). Eigen VK zei dat het erg op vruchtwater leek. Klinisch verloskundige ook. Vocht naar lab voor onderzoek. Ik aan CTG, daar een mooie hartslag, drukke baby én regelmatige harde buiken (elke 10 minuten). Werd al gesproken over inleiden binnen 72 uur, om mijn lichaam eerst de kans te geven het zelf te doen. Toen bericht van lab. Geen duidelijk vruchtwater, dus dan wordt het afgedaan als 'schedevocht' en mocht ik opeens weer naar huis. Raar! Wat ik ook gek vind, niemand in ziekenhuis heeft gekeken naar mijn maandverbandje, of inwendig gevoel of zelf wat vocht afgenomen/uitgespoeld... Nu lig ik op bed en voel weer (mini) stroompje lopen. Ondergoed is ook weer nattig. En blijf de harde buiken om 10-12 minuten voelen. Blijft allemaal gek.
Als het vw is dan komt dat wel uit de varentest. Maar er rommelt wel duidelijk wat! Spannend. Benieuwd hoe het afloopt.
Bekend verhaal! Ik heb het afgelopen nacht gehad. Werd om 4.00 wakker met een hele natte onderbroek en voelde het ook lopen terwijl ik het niet tegen kon houden. Schone onderbroek aangedaan en weer gaan slapen na een uur werd ik weer wakker met een hele natte onderbroek. Een maandverbandje ingedaan en gaan slapen. Vanochtend verloskundige gebeld en die is ook langs geweest. Ze kon ook er ook niet wijs uit worden of het vruchtwater was omdat mijn onderbroeken al een heel eind opgedroogd waren en mijn maandverbandje ook. Ook die test gedaan met op de hand blazen maar er kwam niks uit. Dus ik moet ook vanavond naar het ziekenhuis voor een amnicatortest omdat de verloskundige ook twijfelt aan een hoge scheur. Mijn gevoel was meteen hetzelfde van schaamte dat ik dacht straks heb ik het helemaal verkeerd maar de reacties van hier stellen me weer gerust! Ik ben overigens al 40+5 dus hopelijk zijn ze gebroken en wordt ik morgen ingeleid.
Spannend! Ik duim voor je! Hier hele dag harde buiken, die 5-10seconden aanhouden en ongeveer om de 10 minuten komen. Hoop dat het doorzet naar echte weeën.
Helaas nog niks. Het bleek geen vruchtwater te zijn. Wat het wek was weten ze ook niet. Ik verloor wel vocht als ik moest blazen op mijn hand. Maar het stokje verkleurde niet dus nog 2xgetest want ze vonden het heel raar maar nog verkleurde het stokje niet. Ook bij de echo had het kindje nog genoeg vruchtwater. Dus werd ik weer naar huis gestuurd. Vandaag 41 weken en moet ik nu om de dag aan de ctg. Dus ik mag zo weer naar het ziekenhuis en dan ook maar even overleggen over een inleiding. Dus nog steeds spannend allemaal!
Hier ook nog geen baby. Wel nog steeds vochtverlies, VK denkt aan hoog, klein vliesscheurtje icm verhoogde afscheiding. Moet 3 x daags temperaturen en bij >37.8 (rectaal) contact opnemen, dan antibiotica en inleiden. Anders wachten op weeën van mijzelf. Heb nog steeds harde buiken met regelmaat, elke 12 minuten. Maar ivm verdenking op vliesscheur geen touche om te kijken of er al verweking/ontsluiting is. Ik ga door met rustig afwachten! Morgen weer controle bij VK....
Nou dat valt me tegen hoor..ik dacht die zijn alle 2 aan het bevallen. Maar het zal vast wel niet zo heel lang meer duren denk ik, als het zo aan het rommelen is. Hoop voor jullie dat het snel doorzet!!
Hoi allemaal! Wat spannend dat er elk moment weer kindjes aan kunnen komen!!! Ik heb ook al enige tijd last van vochtverlies en heb altijd gedacht dat het urine of afscheiding is. Mijn vk wil het toch laten controleren, dus moet zo naar het zk voor een echo en ctg. En dan eventueel varentest. Zou ook hoge vliesscheur kunnen zijn dus.. Hartslag van t kindje was ook wat hoog dus willen uitsluiten dat er een scheur + infectie is. Bah ben zooo zenuwachtig! Zijn jullie gerust gesteld door t zh of toch zelf t idee dat er iets gescheurd is?
Ja ik ben wel gerustgesteld door het ziekenhuis. Maar dat zal ook vooral komen omdat ik nu om de dag naar het ziekenhuis moet voor ctg en echo omdat ik al 41 weken ben dus ik word goed in de gaten gehouden. Ben er ook net weer vandaan en met het kindje gaat alles nog heel goed. Ik moet nu donderdag en zaterdag weer terug en als alles met de baby goed blijft gaan en het niet uit zichzelf gaat komen dan zal maandag of dinsdag de inleiding zijn dus ik hoop dat de kleine ons niet zolang meer wil laten wachten! Jij succes zo! Ben benieuwd.