Bedankt voor jullie lieve woorden dames. Heb een drukke dag achter de rug , net thuis van Mn schoonmoeder. Heb geen bloed meer verloren dus blijf nog hoop hebben. Ik accepteer het lot en probeer afleiding te zoeken tot maandag en ondertussen hoop houden. Ik kan er zelf toch niets aan veranderen. Suus25, ik heb nog geprobeerd te vragen of ik eerder kon komen voor de echo, liefst nog voor het weekend maar dat had geen zin volgens de vk omdat er dan toch niets op de echo viel te zien. Zou pas vanaf 6 weken wat te zien zijn.. zit niets anders op dan af te wachten. Evita wat leuk, gefeliciteerd meid! Fijn dat alles goed was en ook fijn om te weten welk geslacht het is. Nu kan het shoppen echt beginnen haha..
Oh Imona, ik voel bijna letterlijk die spanning die je nu moet voelen. Maar eens het zover is, is het zulk een magisch moment!
Ja ik weet het. Denk dat ik in tranen uit barst als ik zie dat alles goed is. Elke dag een stukje dichterbij. Morgen hier niks op de planning. Alleen werken s avonds. Van half 5 tot half 9. Vrijdag ochtend boodschappen doen. Smiddags peutergym en daarna kijken voor een nieuw autootje voor mij. En zaterdag werken van 9 tot 5. Zondag ook niks op de planning.
Aah dat is balen pffff... maar we houden goede moed! Zeker als het bloeden verder niet door gaat zetten. Hoe gaat het met je schoonmoeder?
Ik vond het geweldig dat mijn eerste een jongetje zou zijn. Op een een of andere manier had ik me daar ook op ingesteld en van gedroomd hihi...bij de 2e was ik daar helemaal niet mee bezig en maakte me het totaal niet uit. Nu heb ik weer de neiging naar een jongetje maar we zullen zien hahah..duurt nog even voor ons
Ik lag letterlijk met tranen in de ogen te trillen op de tafel bij de gynaecoloog. Wat een opluchting was dat zeg! En daarna heel de dag op een roze wolk . En ook nu weer, heerlijk zo wegdromen. Goed dat je regelmatig ook wat te doen hebt, dan gaat de tijd toch een beetje sneller voorbij.
Je kunt het! Nog 'even' volhouden al lijken de weken niet voorbij te gaan heb ik het idee in het begin vd zwangerschap
Op zich maakt het voor ons weinig uit. Ik had een hele lichte neiging naar een meisje, mijn man en schoonmoeder hadden een sterk voorgevoel voor een jongen. Ik ben met eender wat super blij, mijn man is volledig door het dolle heen .
Amper een oog dicht gedaan vannacht. Houd me toch wel bezig, onzekerheid is killing maar we houden goede moed. Schoonmoeder gaat gelukkig ook weer wat beter, antibiotica slaat goed aan. Heb wat afspraken vandaag staan en daarna ga ik wat dingen plannen voor dit weekend zodat ik niet continue ga piekeren. Hoe is het hier met de dames ?
Voor de dames in de wachtrij voor de eerste echo.. het is idd Als ik het goed heb, ben ik de eerstvolgende voor de echo as maandag. Daarna Imona..