Aftellen tot bevalling begonnen, wie nog meer?

Discussie in 'De bevalling' gestart door xMeliisz, 1 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roos1978

    Roos1978 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    1.879
    1
    0
    Aan de kust
    Lorinha en cathelea van harte met jullie meiden!
    Lorinha. Dat is snel gegaan zeg, fijn!! Nu weer lekker thuis hoop ik? Een inimini zeg je, is ze zo klein? Hoop dat alles goed gaat met jullie!

    Cathelea, heerlijk dat je bevallen bent nu! Mag ook wel met dat termijn!! Bijzonder he om moeder te worden? Idd wel een heel klein meisje zeg, zeker met dat termijn. Hopelijk snapt ze het aanpappen snel, is voor jou ook makkelijker!
    Is je bloeddruk nu ook al wat beter?

    Doctor, spannend voor jou hoor! Hoop vooral dat het heel voorspoedig gaat zonder veel gedoe! Zet m op!!
     
  2. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Lorinha en cathelea gefeliciteerd!!!!! Nu lekker uitrusten en genieten!
    Spannend voor jou Doctor, heel veel succes!

    Ik had vanmorgen krampen..om de 20 minuten. Ik dacht... het zou het? Mijn man zei: als je twijfelt is het niet zo, ga slapen haha. Ik heb ernaar geluisterd en kom pas net me bed uit rollen! Geen krampje meer te voelen! Ook ik hoop het nu over oud en nieuw heen te tillen:)
     
  3. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Van mij mag het vandaag of vannacht gebeuren zolang ik maar met oudejaarsavond thuis ben. Anders in het nieuwe jaar. Zou het echt niet leuk vinden om morgenavond in het ziekenhuis te zijn, zeker niet omdat Luc zich zo verheugd op oud en nieuw, vuurwerk en kinderchampagne.
     
  4. Sweety30

    Sweety30 Actief lid

    17 jun 2013
    482
    66
    28
    Vrouw
    Van mij mag het nu ook doorzetten. Heb overdag alleen mAr gerommel en snachts kan ik tot op heden gewoon slapen. Maar toch kost het veel energie.
     
  5. TheDoctor

    TheDoctor Niet meer actief

    Hallo meiden, om 16:00 bevallen van onze dochter. Was weer een sterrenkijker, maar heb haar er op eigen kracht uitgeperst! Ze is krap 3700 gram en helemaal gezond. Wel een blauw voorhoofd, arm kind. Ze heeft meteen gedronken en we mogen straks naar huis!
    Heel veel succes meiden, ik kom gauw weer kijken hier. Er worden allemaal meiden geboren trouwens.
     
  6. Sweety30

    Sweety30 Actief lid

    17 jun 2013
    482
    66
    28
    Vrouw
    Gefeliciteerd!!!!
     
  7. Sweety30

    Sweety30 Actief lid

    17 jun 2013
    482
    66
    28
    Vrouw
    Hier komt een jongen 😉
     
  8. newbornstar

    newbornstar Bekend lid

    18 jan 2013
    718
    31
    28
    rotterdam
    Gefeliciteerd! Geniet ervan!
     
  9. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Ooo thedoctor. Proficiat en geniet er nu maar van!!!
     
  10. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    Alledrie gefeliciteerd super nieuws!!!
     
  11. meid27

    meid27 Actief lid

    18 sep 2014
    450
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mooi nieuws! Alle 3 gefeliciteerd kom lekker bij en geniet!!

    Liefss
     
  12. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    De laatste kindjes van 2015 worden geboren. Nog 1 dag en dan starten we met 2016 kindjesss
     
  13. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    Ja en voor je het weet is de kleine alweer een week oud😅 Gaat echt veelste snel de tijd
     
  14. Emib

    Emib Bekend lid

    26 mrt 2015
    750
    99
    28
    mijn dochtertje
    Dat geloof ik best danty. Eens bevallen, zal de tijd weer veel te snel vooruit gaan..
     
  15. Pioenroos92

    Pioenroos92 Fanatiek lid

    28 jul 2014
    1.961
    1.463
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Wauw van harte gefeliciteerd Doctor! Fijn dat alles goed is.
     
  16. Roos1978

    Roos1978 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    1.879
    1
    0
    Aan de kust
    Doctor, van harte met je dochter!! Wat fijn al bijna naar huis! Wel sneu van je dochter, heeft ze er last van? Nu lekker genieten en bijkomen!

    Benieuwd of iemand 2015 nog net redt!

    Hier vndg weer naar vk en nog steeds 0 ontsluiting en baarmoeder niet verstreken. Met dit termijn, zeker bij een tweede uitzonderlijk. Vk heeft er een hard hoofd in dat hij binnenkort spontaan nog komt.
    Dus morgen naar gyn, echo, ctg en weer inwendig onderzoek en dan inleiding plannen. Zijn natuurlijk beetje rare dg nu, eerst o en n en dan is het weekend. Dus ik ben benieuwd wat ze gaan zeggen.
    Wel zal ik eerst ballonkatheter krijgen voor de verweking bmm en eerste 3 cm. Dan hoop ik dat met breken van de vliezen de weeën vanzelf op gang komen ik niet aan de weeën opwekkers hoef! Is het toxh nog een beetje natuurlijk, want ik had zo graag thuis willen bevallen maar die kans is nu wel erg klein!
    Wordt vervolgd morgen!
     
  17. CSI

    CSI Bekend lid

    7 jun 2014
    558
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van harte allemaal!
     
  18. Cathalea78

    6 apr 2015
    64
    1
    0
    NULL
    Rotterdam
    Gefeliciteerd!! Inderdaad veel meisjes en sterrenkijkers, ons meisje was ook een sterrekijker.
     
  19. Cathalea78

    6 apr 2015
    64
    1
    0
    NULL
    Rotterdam
    Dankjewel Roos. Zeker bijzonder om moeder te worden 😊 Het aanpappen lukt nog steeds niet ook een flesje gaat heel moeizaam. Hopelijk komt hier verandering in anders krijg ze voeding via een sonde. Ze heeft ook een bacterie in haar oogjes dit is op kweek gezet. Mijn bloeddruk is nog steeds niet goed en ook mijn temperatuur schommelt en elke dag hoofdpijn. Begin een beetje kribbig te worden met een kort lontje zal door de hormonen komen. Hopelijk vrijdag naar huis maar dat is nog de vraag. Hopelijk ben je nu ook aan de beurt of ben je misschien nu bezig, wie weet!
     
  20. Cathalea78

    6 apr 2015
    64
    1
    0
    NULL
    Rotterdam
    Lieve dames,

    Bedankt voor alle berichtjes en felicitaties. Ik wens jullie heel veel succes toe, hopelijk ook snel jullie kindje in je armen!!

    Zet hem op allemaal!!
     

Deel Deze Pagina