Dochter heeft de 1e week vakantie er al op zitten (regio midden) voor ons nog 2 weekjes geduld en dan vliegen we voor 2.5 week naar Thailand..
Morgen ochtend voor het eerst een echte vakantie in Duitsland. Normaal allemaal in nl. Paar weken terug een weekendje geweest naar movie park. Heb er zin in vooral heel benieuwd naar de uitzicht.
Ik moet nog 4 dagen werken. En dan ga ik voor het eerst met de jongens op vakantie na de scheiding. We gaan naar Zeeland. En ik vind het mij toch spannend om te rijden met een volgepakte auto. En daar de nieuwe tent op te zetten. Heb wel vaker gekampeerd maar dit is toch anders.
Afgelopen week op fietsvakantie geweest in Drenthe en Friesland (dichtbij huis om alle spullen te testen) , in september gaan we naar Zeeland. Dochter is naar Noorwegen geweest, zit nu in Oostenrijk.
Oudste telt af tot de vakantie voorbij is, die is al sinds november vrij en wil zo graag weer naar school. 5 september mag ze eindelijk. Jongste heeft nu 1 week vrij. Is met scouting op kamp geweest, heeft de tijd van zijn leven gehad. Wel corona meegenomen als souvenirtje. Zus ook al direct besmet, wel zo efficiënt. Komende dagen doen we rustig aan, einde vd week verjaardag vd oudste vieren in de Efteling. Volgende week jongste 5 dagen naar een dagkamp. Verder staan er in de vakantie nog wat uitstapjes gepland, hebben we een abonnement op de Efteling en wil jongste 1 nachtje met mij naar een hotel. Verder doen we lekker helemaal niets! Veel te druk, duur en warm. Thuis hebben we airco en een heerlijk bed. Uitstapjes doen we ook alleen naar rustige plekken, en ja dat valt in de Efteling gelukkig ook erg goed te plannen.