Zucht.... mijn dreumes slaapt. En ik kan weer het hele huis opruimen. Elke ochtend is het netjes en schoon, maar s' avonds weer een zooi... Heb soms het idee dat ik alleen maar aan het poetsen ben, en dat het dus geen zin heeft... Heeft iemand DE tip?
Jezelf een schop onder je derriere geven, en maar weer beginnen.... (ik ken het, hier staat ook nog alles ondersteboven en heb geen zin om op te staan)
morgen weer een dag. soms gewoon alles terug in de kast met een grote klap. speelgoed dan hihi. en soms diep zuchten en weet gaan met die banaan.
Tsja wat moet ik er van zeggen... Wij hebben dat ook met drie kleintjes, 's ochtends alles netjes maar voordat het middag is, zit alles er weer onder (vingertjes etc) en ligt het speelgoed door de kamer. Ik laat ze tegenwoordig iets opruimen voordat ze weer iets anders pakken. En ik doe bv de tafel of deur (met glas) ook tussendoor nog een keer ff snel. Maar goed, het blijft dan nog niet spik en span hoor Maar ik denk dan: alle beetjes helpen zodat ik vanavond niet uren aan de gang hoef. Ik wil wel nl als de kinders op bed liggen, dat het in de kamer schoon en opgeruimd is.
Wij ruimen tussendoor op en dan moet mijn zoontje gewoon mee helpen. Plus dat ik hier de regel heb dat hij maar 2 stuks speelgoed per keer mag. Aangezien hij anders de complete kast overhoop haalt en overal wat ligt en hij van gekkigheid niet meer weet waarmee te spelen.
Dochter is helaas nog te jong om te helpen opruimen... ze kan wel erg goed troep maken, dat wel Ja ik zit weer achter het forum, uit te stellen dat ik aan de slag moet. Ben zelf ook een enorme rommelkont helaas..!
De kinderen moeten 's avonds helpen het speelgoed op te ruimen zodat het in ieder geval niet meer door de hele huiskamer ligt dan veeg ik even snel en dan vind ik het wel best.. Stofzuigen en afstoffen doe ik de volgende dag wel weer. Heb echt geen zin om de hele avond te poetsen en op te ruimen.
Nog geen ervaring mee maar kan me er wel alles bij voorstellen. Ik zou denk ik het volgende doen als onze knul iets ouder is: Speelgoed gesorteerd (min of meer) in bakken/opbergsysteem Niet meer dan 2 soorten speelgoed tegelijkertijd Klaar met spelen? Direct (samen, afhankelijk van leeftijd) opruimen Van die kant en klare schoonmaakdoekjes bij de hand. Hup alles in een veeg schoon.
Ik probeer haar te laten opruimen waar ze mee gespeeld heeft zodat de troep een beetje beperkt blijft. Al is dat moeilijker dan dat het hier staat.
Ik ruim hier 2 keer per dag op. Smiddag's na het eten en s'avonds na het eten. Dochter moet dan helpen, daar hebben we een liedje voor. Verder, als ze met iets anders wil spelen moet ze van mij eerst het andere opruimen. Dit gebeurt overigens niet altijd, en ik help haar vaak want het is toch wel moeilijk. Ook hebben wij de regel "nooit" met lege handen de trap op of af. Als je iets opruimt eerst datgene opruimen voordat je aan iets anders begint. Ik heb mezelf echt heel erg aangeleerd om zoveel mogelijk direct op te ruimen, bijv. ook tijdens het koken. En heb het maar los gelaten, ja.. we zijn heel veel aan het opruimen op een dag. Ik sta er maar niet meer bij stil.
Ooh ik kan er zoooo de balen van hebben,elke dag weer pfffff En ik hou het echt elke dag bij,maar het blijft veel werk
Haha zoals ik altijd zeg, schoon vuil. De speelgoedkist gaat midden in de kamer en werp alles er in, kleine meid van 15 maanden helpt wel altijd lief mee.... Tenminste vandaag haalde ze alles uit de kist wat ik er in stopte hahspeelgoed en ze heeft wel elke keer een selectie speelgoed. De rest wordt afgewisseld en staat boven.
Ik ruim 2 keer op.. soms 3 keer Als mijn dochter tv kijkt zo rond een uur of 10 ruim ik wel eens wat op, soms laat ik het liggen omdat het daarna toch weer een zooi wordt.. Maar als ze 's middags naar bed gaat, en ze is haar laatste beetje eten aan t op eten/drinken, ga ik snel opruimen, zodat ik als zij op bed ligt, ook kan zitten/andere dingen doen(afwas/was) EN savonds voor ze naar bed gaat ruim ik het op, en dan kom ik binnen.. en moet ik alleen nog haar stoel opruimen en klaar