Hoi hoi, Ik wil van mijn overtollige zwangerschapskilo's af die zijn blijven hangen Nou wil ik dit denk ik koolhydraad arm gaan doen. Zijn er hier mensen die nog wat recepten hebben of apps weten waar je je calorieën mee kan bijhouden en apps die je kunnen helpen?
My fitnesspall Als je ook veel wilt gaan sporten kun je ook denken aan contact met Tinateenslipper van dit forum....zij heeft geloof ik schema's die je kunt gaan gebruiken. ( ik heb geen aandelen...ik zie alleen hoe goed ze bezig is en hoeveel resultaat ze heeft geboekt.) Ik ben eerst begonnen met flink veel cardio en minder eten. Dat heeft me erg geholpen om vet te verbranden. Daarna met krachttraining begonnen....en nu doe ik van alles. Eten doe ik weer gewoon...en op sportdagen eet ik juist heel erg veel...soms wel tot 3700 calorieen op een dag. Maar houd nog altijd maat 32/34( ik ben klein).
Hier ook koolhydraat arm gedaan. Daarmee 20 kg verloren. Vond het qua recepten wel lastig dus aten best eentonig maar gelukkig groot fan van salades met kip. Later ook voor de verandering en extra stimulans myfitnesspall gedownload. Fijne app al is het ff een gedoe om in te vullen maar daardoor denk je wel bij alles na. Succes! Ik ga na mijn zwangerschap het ook weer op pakken. Hopelijk kan ik de motivatie weer net zo vinden als vorige x.
ik kom net op Facebook een pagina tegen koolhydraatarm koken heet het. Staan volgens mij ook veel recepten op.
Om de dag... Maar ik doe van alles...kracht...cardio, plyometrics, Ik heb vooral veel plezier...want ik doe alleen wat ik echt leuk vind. Ik geniet ook heel erg van het sporten. Ik vind wandelen bijvoorbeeld ook heerlijk. Beetje op tempo...150/160 bpm Ik eet trouwens niet elke keer zoveel hoor...ik eet waar ik zin in heb en nodig heb. Maar ik zal zeker niet maar 1600 eten als ik net een training heb gedaan. Zou ik omvallen van de honger