@ Eef: ik ga voor 6 weken Karin de zoete doen. Dat is koolhydraat en suiker arm dieet. Wel met tabletjes omver af te breken en je spieren te behouden. Is niet verkeerd voor mijn glucose waardes. 😛😛 Daarna wil ik overstappen op: weg met de weegschaal. Dat meer echt je lifestyle veranderen. Trouwens miss een tip voor mensen die thuis willen bewegen. Op YouTube heb je filmpjes van popsugar fitness. Kun je zo vanuit de woonkamer half uurtje meedoen. Ik heb het ni twee keer gedaan en zooooo zweten joh!! Ga zo die foto erop zetten. Moet ik even vanaf tel doen. Niet opgeven he meiden, we kunnen dit samen ☺️
Hej meiden mag ik ook mee doen? Ik ben 2 weken geleden bevallen had al flink over gewicht van mezelf Dus er moet weer flink mee aan de bak )
Sorry voor de radio stilte! Het is nogal druk met baby en peuter! Was super goed bezig maar na een weekend van bbq en nog meer bbq geeft de weegschaal weer 85 aan... Ai ai ai nu even 2 dagen op de gezonde toer voor m'n officiƫle weegmoment woensdag!
Hallo meiden, Zoals beloofd hierbij de foto's. Nou moet ik er wel bij zeggen dat deze kleding niet de kleding is van voor mijn bevalling maar van al tijdje eerder. Toen was ik een stuk lichter. Maar heb juist in deze kleding de foto's gemaakt om zo straks het verschil goed te kunnen zien. Ik ga elke maand foto's maken
Welkom Wij wegen altijd op woensdag. Geef even je startgewicht ( met zwangere kilo's) , je streefgeeicht op. Dan zet ik je erbij in de lijst ☺️☺️☺️
Bedankt dat ik mee mag doen Euhm voor de bevalling 108,6 Nu 106,6 haha was ma 6 kilo aangekomen 😜 En wil 78 wegen
Je ziet er prachtig uit Mennehh!! En inderdaad, we kunnen dit samen!! Hier ook nog steeds veel vocht.. Kan nog steeds mijn trouwring niet terug aan. Baal ik echt enorm van!! Gisteren babyborrel gehad van onze kleine dame. Erg gezellig en flink verwend, maar natuurlijk ook heel slecht gegeten.. Ben benieuwd woensdag..
Welkom Troetje en gefeliciteerd! Mennen, goed idee van de foto's. Ga ik zo ook maar doen. Vanavond namelijk mijn 1e keer sportschool weer en ook vetmeting e.d. Hier ook weer extra vocht. Heeel vervelend. Denk dat ik woensdag niks afgevallen ben of zelfs zwaarder ben.
Maar meiden vocht hebben we er zo af. Liever vocht dan vet toch hihihi Sparky ja die foto's motiveren straks denk ik enorm als je Goed het verschil gaat zien.. Dat vind ik echt spannend eraan! Goed dat je gaat sporten zeg! Ik vanavond even een half uurtje. Maar heb vanmorgen ook een training via tv gedaan.
Hier ook voor-foto's gemaakt. Voor de start van de sportschool. Vanavond vetmeting ook erbij dus daaraan kan ik ook vooruitgang zien.
Menneh! Gefeliciteerd met de geboorte van je dochter! Een jaar geleden probeerden we een groepje te starten, afvallen voor zwangerschap weer je nog? Nou dat afvallen van te voren is niet gelukt helaas. Hier nu ook bevallen (zie onderschrift) en nu al meer kwijt dan mijn zwangerschap kilo's! Hoop ook dat ik er nog meer af kan halen, maar door de keizersnede weinig mobiel op dit moment. Voor mijn zwangerschap woog ik 85kilo met mijn 1,67meter dus officieel 20kilo te zwaar. Zelf zou ik me goed voelen als ik tussen de 70-75kilo zou wegen. Aan het einde van mijn zwangerschap woog ik 91kilo, nu vandaag 81. De zwangerschap heeft mij dus goed gedaan, mogelijk komt dat door de hormonen omdat ik een hormonen stoornis heb en aangezien ik ook nog eens zwangerschapssuiker en dus bijna 20weken mijn suiker verslaving moest laten staan. Eigenlijk moet ik dat dus ook vasthouden wat mij wel goed lukt, omdat ik de boodschappen vooralsnog niet kan doen haha! Ik moet alles nog terug lezen maar hoop met jullie motivatie die minstens 6kilo er snel af te hebben eb jullie ook te kunnen motiveren bij jullie targets!