In november ben ik bevallen van onze zoon. Na een paar weken blind gestart met de pil(Yasmin). Na deze 8 dgn geslikt te hebben, begon ik weer bloed te verliezen(terwijl dit over was). Gewoon verder gegaan, bloeding heeft aangehouden tot in de stopweek. Strip twee begonnen, ging goed tot vandaag. ik moet nog 5 pillen maar ben net weer begonnen met vloeien. Ik snap het niet! Moet mijn lichaam weer wennen aan de pil? Of is de pil ineens te licht? Ik gebruikte deze voor mijn zwangerschap ook, en nooit problemen mee gehad! Iemand een idee? Thanks!
Was je al een keer ongesteld geworden voordat je met de pil begon? Misschien gewoon even afwachten en als het aanhoudt dokter bellen. Ik werd na 10 weken voor het eerst ongesteld, dus toen weer met de pil gestart. Eerste keer ongesteld was heftiger als voor de zwangerschap maar nu is het weer zoals het altijd was
Misschien kan de pil ook te licht voor je zijn. Ik had het nl. ook na mijn bevalling gestart met de pil die ik had van voor mijn zwangerschap. Maar in 1 pilstrip werd ik 2x ongesteld, na een telefoontje naar mijn huisarts bleek dat de huidige pil te licht was, heb nu een zwaardere gekregen.