Iedereen is goed bezig zeg!!!! Ik ben gelukkig vanaf de hele slechte 1e paasdag nu weer een kilo kwijt (dus 200 gram onder het gewicht voor pasen, aangezien ik op die ene dag 800 gram zwaarder was). Het gaat heel langzaam, maar elk onsje wat er af is, is er maar af denk ik zo. Mijn menu voor vandaag: Ontbijt: eiwitshake met chiazaad en lijnzaad Tussendoor: 2 mandarijnen Lunch: 2 of 3 beschuit met extra pure hageslag Tussendoor: geen idee nog (walnootje, banaantje of cracker met slankie) Diner: salade met Carpaccio Als ik nog trek heb een bakje yoghurt toe
Sjonge, ik zit aan mijn boekweitpannenkoeken, gemaakt met water ipv melk. En met stukjes banaan als beleg. Maar wat is het lekker. Nu al 2e keer dat ik ze eet als lunch deze week haha.
Leuk om wat te kijken hier. Ik kom even binnenvallen om te delen dat ik zo blij ben. De afgelopen maanden van ongeveer 78 naar 70 gegaan! Nog 5 kilo te gaan ongeveer maar voel me al zoveel beter. Het lukt!
sjips ik was gewoon niks kwijt. En heb zo goed gesport en me aan de regels gehouden. Enkel 2 paaseitjes op op 2e paasdag. Stom!
Nou hier gaat t m niet worden hoor deze week haha. Ben nu 1,3 kg zwaarder dan voor de pasen en ik geloof eigenlijk ook niet dat het puur van de paasdagen komt. Heb wel meer gegeten, maar niet extreem veel. En expres nog wel op de fiets mijn routes gereden (moest werken die dagen). Baal er wel van en vanmorgen maar even de cm te voorschijn gehaald. Om mijn heupen 1 cm minder en bovenbenen 0.5 cm. Niet in een week tijd hoor, zo nu en dan meet ik het. En dan stelt het mij weer gerust haha
Ik heb gisteren de standing abs routine gedaan en eergisteren de quick sweat cardio ofzo? Weet de namen niet meer precies. Maar vind het leuke filmpjes, erg duidelijk.
Ben op dit eigenste moment trouwens wel zwaar aan het zondigen, boterham met speculoospasta. Ik verwacht heel binnenkort ongesteld te worden ofzo, kon heel de dag aan niks anders denken dan speculoospasta.
Haha dat heb ik ook altijd. Ik gun mijzelf 1 keer in de maand dus met menstruatie ook altijd een reep chocolade..
Hier deze week ook echt niet goed.. Heb net een boterham met nutella op als tussendoortje, ik zal ook mijn menstruatie maar de schuld geven En bijna niet gewandeld deze week, ik wilde vandaag echt gaan, maar nu regent het al de hele middag... Ik ga proberen in het weekend extra te wandelen al heb ik daar vaak geen tijd voor, nou ja, maar gewoon goed plannen
Leuk topic! ik probeer ook langzaam wat af te vallen, maar wil nog niet heel goed lukken. Ben vorig jaar afgevallen van 84 naar 76 kilo en ik schommel nu nog steeds zo rond de 75/76. Vandaag net wel een heel erge dip gehad en een zak snoep naar binnen gewerkt. Moet op zich een keer kunnen natuurlijk, maar nu wel weer extra opletten dit weekend. Ik wil naar de 69 kilo, ik ben 1.77. Ik heb nu qua bmi wel een gezond gewicht gelukkig, maar wil er graag nog wat af. Ik was bezig met 30 day shred, maar ik krijg er vreselijk zere knieën en enkels van helaas (zijn mijn zwakke plekken, ben daarom destijds ook met boksen en hardlopen gestopt).
ik heb vandaag de laatste weging van het programma gehad en ben nu naar 12 weken 16.9 kg kwijt! ik ben er supertrots op en heb het programma verlengt. succes weer iedereen!!
Wauw aapje wat goed zeg!! Ik ben net terug van 2 dgn familie. Heb wel beetje gezondigd maar me niet helemaal laten gaan. Zowel gister als vandaag zo'n 300 kcal meer dan normaal. Morgenochtend weer wegen... Ben benieuwd!
Ik lees heel vaak mee, maar reageer eigenlijk nooit. Ben zelf nu 4 weken bezig met fit worden en afblijven op de sportschool. Ben nu 2 kilo kwijt. Vind het niet heel veel, aangezien die er vorige week met pasen weer aanzat en ik die deze week weer weg gesport heb. Ik mag ook maar 1300 kcal per dag (ben erg klein) maar heb vaak zo'n honger nog. Hebben jullie tips voor iets met niet al teveel kcal maar wat wel lang een verzadigd gevoel geeft?
Ik mag 1320 kcal per dag Maar als je veel sport is dat wel heel weinig hoor! Ik heb trouwens vrijwel nooit honger (hooguit lekkere trek ) Ik eet voor ontbijt vaak Turkse yoghurt (3,5% vet) met fruit, chiazaad & lijnzaad of havermoutpap. Havermout vult echt enorm goed! Voor de lunch eet ik vaak een salade (bijv met avocado, tomaat, komkommer, gerookte kipfilet) of een omelet met groente. Avondeten eet ik echt vanalles, gewoon waar ik zin in heb maar wel maar 1 bord. Favo tussendoortjes zijn hier appel met kaneel, blauwe bessen, schaaltje yoghurt, bakje aardbeien, eiwitreep, plakje banenbrood of appelmoescake
Dankje voor je reactie. Yoghurt eet ik niet zo vaak, maar eens meenemen. En havermout pap maak je dat zelf of kant en klaar uit de winkel? 1300 is idd niet veel. Heb lichamelijk zwaar werk (werk in supermarkt op de winkelvloer van 6-16) en sport 3x per week. Soms eet ik wel eens 1500 en dan zeggen ze dat dat voor mijn lengte teveel is en ik echt niet boven de 1400 mag uitkomen. Ik ga iig is kijken naar die havermoutpap, kan me vaag herinneren dat mijn vriend dat toen wel eens at.