vandaag maar weer flink aan de bak.al gun ik mezelf vanavond heerlijk op mn gemak nog een klein puntje appeltaart van gister. verder crackers, kiwis en vanavond een salade met beetje pasta en tonijn
ik heb in het weekend de knoop doorgehakt en heb shakes besteld, die stonden aan de helft van de prijs dit is de laatste manier waarop ik het nog wil proberen ik ben bij een dieëtiste geweest, heb meermaals ww gedaan, op mijn eten gelet maar het heeft allemaal niet mogen zijn hopelijk helpt dit wel en anders moet ik mijn lichaam accepteren zoals het is ik ga beginnen als ze binnen zijn en dan 2x per dag een shake en dan mijn warme maaltijd mocht ik tussendoor honger krijgen heb ik ook van die repen besteld en ga weer magere yoghurt in huis halen fruit kan ik niet veel soorten eten door mijn gezondheid dus dat is geen optie zodra er enkele kg af zijn vervang ik 1 shake door een lichte maaltijd door gezonde voeding als dat goed gaat bouw ik ook de laatste shake af en ga weer gezonde voeding eten zonder shakes om weer een goed bmi te hebben zou ik 60kg moeten afvallen zoveel zal waarschijnlijk niet lukken maar iedere kg die eraf gaat is goed succes iedereen
Uhg, ik wil zo graag sporten maar als ik de trap op loop moet ik al aan het zuurstof, zo lamlendig voel ik me. BAH.
Het kan toch niet zo zijn dat helemaal niets werkt en je het gewoon maar moet accepteren. 60kg is heel veel. Dat kun je toch niet zomaar accepteren en op zijn beloop laten gaan.
toch is het zo dat ik niet veel afval dit is het laatste wat ik probeer en 60 is idd heel veel en daar ben ik ook niet blij mee maar het is nu eenmaal niet anders we eten gezond, gebruik weinig vet, veel verse groenten en max 100g vlees op een dag (behalve kip is 150g) het is ook zo dat ik door medische redenen ook niet kan sporten dus dat doet ook veel
Meis. Bespaar je de moeite. Imensa heeft maar 1 manier en dat is haar manier. Daarvoor grijpt ze ieder topic over afvallen met beide handen aan.
Ik zie haar niets opdringen hoor.. man man man.. Mijn mening; alles kan! @zuurtje wat is de medische reden dat je niet kan sporten? Wie weet valt er toch uets te verzinnen.
dames hier geen kritiek, commentaar of whatever! het ging goed. laten we het alsjeblief zo houden. iedereen op ZIJN EIGEN manier
Dus je mag alleen mededelen wat jouw dieet is en je mag alleen maar reageren met "goed zo!" En verder niks vragen? Want ik zie geen commentaar en kritiek, alleen maar nomale vragen..
Dan hoop ik van harte dat deze manier voor je werkt. Zou toch verschrikkelijk zijn als je je levenslang ongelukkig moet voelen. Net wat blijzwanger zegt, misschien zijn er toch mogelijkheden om te sporten/bewegen die jezelf nog niet gevonden/bedacht hebt. Oh en pcootje lees je eigen bericht even meid . Volgens mij ben jij de enige die nu een rel probeert te veroorzaken
nee maar ik weet dat er hier zijn die het leuk vinden om mensen de les te gaan lezen. en dat is niet de bedoeling van mn topic. tips zijn prima maar geen discussies. en ook al zijn die er nu nog niet. wil dit graag voorkomen
Geen gezeur? Als ik met borstvoeding gestopt ben dan wil ik maaltijdshakes gaan proberen. overdag en s'avonds gezond met salade. Ik moet er 35 kilo afkrijgen die er in de zwangerschap aankwamen, en nog een beetje wat er daarna aan kwam maar mijn weegschaal viel flauw toen ik er laatst op ging staan dus ik weet niet wat ik exact weeg nu.
Gisteren ruim 7 km. gelopen en straks hopelijk weer! Met dit prachtige weer kán ik gewoon niet binnen blijven zitten! Jullie wel?
Ik wil me hier ook melden. Voor mijn zwangerschap (inmiddels alweer 2,5 jaar geleden) woog ik tien kilo meer als op dit moment. Ik had het geluk maar 6 kilo aan te komen tijdens mijn zwangerschap. Deze was ik na de bevalling meteen kwijt. Daarna heb ik alle pakjes en kant en klare zooi de hut uit gewerkt en viel ik zo'n 5 kilo af. Maargoed alsnog een veel te hoog bmi en een aantal weken geleden zag ik hier een topic of de fitnesspal app en heb deze gedownload (aantal jaren zelfde gedaan via voedingscentrum en hielp wel) Ik ben nu 5 kilo kwijt sinds ik daarmee begonnen ben. Ik heb voor mezelf een aantal regels gemaakt: ontbijten met een havermoutontbijt (hetzij overnight oats of anders havermoetpannenkoek) met fruit. lunchen met volkorenbrood eventueel aangevuld met schaaltje rauwkost. avondeten: niks uit pakjes alles vers. Maximaal 1x per week een van de volgende dingen: friet, pizza, pasta. Voor de rest zilvervliesrijst of gekookte aardappels (eventueel als puree of gebakken of in de actifry) Geen tussendoortjes als ik dat wel wil dan pak ik een cracot met Nutella of allemaal gesneden groenten met een dipsausje van kwark, chilisaus, aromat en bieslook. Geen kcal uit drinken wat dus inhoudt thee (drink geen koffie) zonder suiker en heel af en toe een glaasje cola light. Ben niet zo'n waterdrinker maar dat zal in de zomer beter gaan. Ik weeg 1x per week op woensdag.
Qua bewegen rijd ik paard maar daar kom ik door het gezinsleven maar 1x per week aan toe. Wel doe ik thuis alles op de fiets en ik wandel veel.
ik heb scoliose, hyperlordose en een chronische ontsteking in beide voeten ik heb dus alle dagen pijn soms lukt fietsen en dat doe ik dan ook wel imensa heeft helemaal niets verkeerd gezegd hoor van mij mag ze meedenken of er misschien toch iets is wat kan helpen in mijn situatie
Wat vervelend zeg! En zwemmen? Lukt dat? Dat is een goede manier om heel veel spieren te gebruiken zonder al te veel belasting voor je gewrichten.