Het modifast dieet is mij vorig jaar aangeraden door een dietist die gespecialiseerd was in het helpen afvallen van vrouwen die snel gewicht moesten verliezen ivm vruchtbaarheidsproblemen. Ik ben bij deze dieetist gestopt, maar het modifast heeft me wel echt geholpen hoor. Ik zit nu alleen niet zo goed in mijn vel dus het lukt me niet oml alleen te leven op shakes. Ik heb weer ouderwetse snaaibuien. *zucht.....* Ik ga die tip van het voedingscentrum zeker even checken!
Nou, hier vandaag dus niet op de weegschaal. Zit voor m'n werk een week in het westen van het land. Eten gaat redelijk goed! Wel af en toe wat lekkers, dat kan ik hier niet afslaan En ik loop en fiets iets meer dan normaal deze week. Zaterdag ga ik mezelf weer wegen, ben benieuwd. Ik verwacht ongeveer hetzelfde te zijn als vorige week.
Pff nou hier gaat het belabberd! Ik was vorige week nog naar 106,3 gezakt, maar deze week echt verpest en nu 109,2.. Brr toch niet normaal hoe snel dat er weer bij kan komen. Wilde eerst vandaag niet op de weegschaal, maar toch maar gedaan. Dan is het nu hopelijk het schrikmoment en kan ik het weer oppakken. Weet ook wel waardoor het komt, ik ben de hele week thuis geweest en daar gaat het bij mij veel slechter dan op kantoor. En omdat ik wel werk te doen had voelde ik wel de druk om dat ergens tussendoor te doen (ben zelstandige). En dat voelt stressvol (en dan ga ik dus snaaien). En ik heb al weken last van een stijve nek. Ik word er echt gek van omdat het steeds beter lijkt te gaan en dan ineens weer veel slechter. En dus steeds maar ibruprofen slikken.. lijkt me ook niet gezond. En ik heb nu wel echt gewoon de balen van de pijn steeds.. En ben bang dat we eisprong hebben gemist. De ovulatietesten waren op en omdat ik last van nek heb en man ook aan het snotteren enz was, hadden we ook geen puf om het maar voor de zekerheid te doen . Ben nu vanaf eergisteren aan het testen, maar kan er nog niet uit opmaken of ze af- of oplopen.. Ok, maar nu weer even genoeg geklaagd... Vandaag weer aan het werk dus dat komt goed. Straks weer testen en dan weet ik hopelijk meer en weer gedragen met eten.. Hoe is het met jullie? Hopelijk goede cijfers vandaag!
Ik ga vanavond even alles rustig nalezen. Maar moest even melden dat ik 2 kilo ben afgevallen!!' Wauw ben helemaal blij ☺️
@ roderoosjes: wouw! 3 kilo eraf, super trots mag je zijn @ Mackwek: ben je inmiddels een beetje uit je dip gekomen? En lukt het het eten weer op te pakken na vakantie? @ elise en Groovy, jullie gaan ook best lekker zo te zien! Volhouden ☺️👍 @ Saz667, goed dat je hier bent. Die 4 kilo gaat je lukken! @ YYYYY: een weekje rust geeft helemaal niets @ mamavanniek: ik heb je bmi er bij gezet. Ik vind het een goed idee. Hoest de afgelopen dagen gegaan? @ Flien: kan me voorstellen dat het echt even klote is om die beslissing te moeten omgooien. Maar wat je zegt: je hebt nu meer tijd om extra af te vallen en gezonder aan de zwangerschap te beginnen. @sundew: ahhh meis, ik begrijp het. Wat ontzettend vervelend voor je. En je klaagt niet he! Je mag er hier alles uitgooien!
Hier komt het lijstje: 1)) Elisabeth83: 87,1 BMI: 32 ( -2,5) 2)) Xuona: 3)) Elise2014: 94,7 (-0,7) 4)) Flien13: 77 BMI: 29,8 (-5,7) 5)) Twins2009: 65 6)) Kikkertje88: 106,9 7)) Demie: 77,9 BMI: 29 (-1,8) 9)) Roderoosjes: 81 (-3) 11)) Mackwek: 104 12)) Groovy87: 111,3 (-1,4) 13)) Sunrose: 74 14)) YYYYY: 129 15)) Sundew: 109,2 (- 0,2) 16)) Envy 88,4 (-0,9) 17)) Poison Ivy: 88,8 (-0,4) 18)) Liekuh: 19)) Calamity: 67,8 20)) Saz667: 119,6 BMI: 41,1 21)) mamavanniek: 109,4 BMI: 46,4 22)) Suzy009: 110
Hier is het gisteren en vandaag niet goed gegaan. Veel teveel lekkers gegeten. Morgen op de weegschaal, maar ik ben er bang voor En wooooow Elisabeth, super goed!!!
Ah wat balen Elise! Maar heb je echt te veel gegeten of verkeerde keuzes gemaakt? Want ik merk bij mij zelf dat dat nog wel eens heel scheef kan lopen.
Ik heb de verkeerde keuzes gemaakt heel erg de verkeerde keuzes gemaakt hahaha. Maar we gaan het zien morgen op de weegschaal
Er was er hier gister 6 ons af, ondanks dat ik niet echt heb opgelet met eten de afgelopen dagen. Komende tijd toch weer wat beter opletten
Hee meiden, k heb weinig terug gelezen maar hier gaat het prut! Vanmorgen woog ik 112.2, dus weer aangekomen Ben zo gefrustreerd om mezelf!!
Hier ook slecht! Gisteren verjaardag gehad en echt veels te veel gegeten 😖😖😖 Vandaag dus maar weer netjes oppakken... Wat is het verder stil hier. Zullen sommige het topic niet vinden omdat hij verplaatst is?
hey ladies!! saz top!! groovy hou de Moet er in!! zoals jullie ook steeds tegen mij zeggen.. het kan best even fout gaan, maar daarna kun je gewoon weer verder gaan. Elisabeth jij bent ook zo lekker bezig! en fijn dat je alles zo goed bij houd voor iedereen. Ik lig nog op bed met mijn meisje naast me en de tv aan. ( dus nog noet gewogen) Maar waarom het van mijn kant zo rustig was.. Ik heb geheel tegen alle verwachtingen in gister een positieve test gehad en ben dus zwanger!! Kan het nog niet zo goed geloven maar had de hele week al zoon gevoel.. echt symptomen. Dus mijn vriend een beetje voorbereid en samen een test gedaan. Dikke vette knaller.
Wow Demie! Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!! Super leuk! Lekker van genieten en dat afvallen komt daarna wel weer Voor nu vooral gezond blijven eten! Saz, toch iets eraf, das altijd fijn! Groovy en Elisabeth, balen Maar ik kan bij jullie aansluiten.. Weekendje weg geweest en flink lekkere dingen gegeten. Deze week is m'n man weg, dus ik ben bang dat ik me niet in kan houden 's avonds. We gaan het zien. Vanochtend op de weegschaal, weer 96. Bagger Was dus echt een slechte week!!
Bedankt elise! vind het nog heel onwerkelijk hoor. Eigenlijk geloof ik het nog niet zo goed. net een afspraak gemaakt voor een echo bij de gynaecoloog voor 16-6 ( duurt nog zo lang) ben wel benieuwd hoe ver ik dan zou zijn. Mijn voornemen is om inderdaad nog niet te gaan snoepen en met wat ik nu eet alleen wat meer zuivel en zw vitamine toe te voegen. Hopelijk het aankomen zoveel mogelijk beperken. Ik ga jullie ook blijven aanmoedigen hoor. Al snap ik dat ik er natuurlijk niet meer zo tussen pas.
Wouwwwwwww gefeliciteerd!!! Wat gaaf! Blijf je wel lekker bij ons? ☺️☺️☺️
Neee helemaal niet! Leuk juist! Ik vind het zelf wel leuk dat ik al een beetje mee kan genieten met iemand die zwanger is. Geeft me juist een boost ☺️👍