Hallo, Bij mij is er met de echo een leeg vruchtzakje gezien. Dat was vorige week woensdag en ik was toen 6 weken zwanger. Volgende week donderdag gaan ze nog eens kijken maar de verloskundige in het ziekenhuis gaf al aan dat er dan nog steeds een leeg vruchtzakje te zien is. Ik wil dat het lege vruchtzakje er dan zo snel mogelijk uit is zodat we alsnog kunnen starten met zwanger worden. De verloskundige zei dat dan de voorkeur uitgaat naar pillen om de miskraam op te wekken, omdat een curettage nogal eens voor verklevingen kan zorgen. Dit wil ik dus zien te voorkomen dus ik denk dat ik dan maar voor de pillen kies. Ik zie er ontzettend tegenop omdat ik weet dat je nogal wat bliedverlies kunt verliezen hierbij, en ik ben best bang voor bloed. Ik ben benieuwd hoeveel bloedverlies je ongeveer kunt verwachten . En wordt dat meer naarmate je langer wachten met het opwekken van de miskraam? Volgende week donderdag ben ik 7 weken en een dag. Ik wilde nog wachten met de pillen tot na de kerstdagen, maar als ik dan alleen maar meer bloed ga verliezen moet ik er denk ik maar zo snel mogelijk mee beginnen. Iemand tips/ervaringen?
Ik heb dit ook meegemaakt. Bij de 10 weken echo zagen ze een lege vruchtzak die overeenkwam met 6 weken zwangerschap. Ik had ook voor pillen gekozen om de miskraam op te wekken. Op internet had ik allerlei horrorverhalen gelezen over veel bloedverlies enzo, maar ik moet zeggen dat het mij heel erg is meegevallen. Nu volgt een beetje een onsmakelijk verhaal... Ik kreeg van de pillen onwijs veel last van diarree. Wanneer ik dus na de wc moest om te poepen dan verloor ik dus veel bloed. Wanneer ik gewoon op de bank lag verloor ik echt nauwelijks wat. Omdat ik dus heel veel bloedverlies had verwacht heb ik de volgende dag nog de 2de dosis pillen ingebracht die ik had meegekregen omdat ik bang was dat er nog resten zouden zijn. Die 2de dosis heeft eigenlijk niet zo heel veel meer gedaan. Ik heb erna nog een week last gehad van bruinverlies.
Hoi pancake. Bedankt voor je verhaal. Gelukkig dat het bij jou dus "meeviel". Was je daarna vrij vlot weer ongesteld trouwens?
Bij de echo was ik 8 weken zwanger, maar het zakje was ws met 5 weken al gestopt Ik heb ook voor de pillen gekozen. Toen ik ze inbracht vond ik het ook best spannend. Het viel mee. Gerommel in mijn buik en bloedverlies, en stolsels. Ook twee keer "iets" verloren, en dacht het vruchtzakje oa. Bij de controle echo bleek het zakje nog in mijn baarmoeder te zitten. Omdatik erg opzie tegen curretage, mocht ik nogmaals de tabletten proberen. Wel weer bloedverlies gehad, maar ik vrees toch dat ik een curretage moet .
O bah cupcakefan...wat naar echt balen dat de pillen niet gewerkt hebben en dat je alsnog een curettage moet. Hier ben ik dus ook bang voor...dat ik eerst pillen neem en dan alsnog voor een curettage moet. Wat we er allemaal wel niet voor over hebben om zwanger te worden... heel veel sterkte en ik hoop dat het je enigszins meevalt!
bij mij is het vruchtje na 8 weken gestopt met groeien, we hebben het toen 5 weken afgewacht of het vanzelf zou komen maar er kwam niets. toen ben ik gecurreteerd, omdat we heel graag wilde dat voordat ik op vakantie ging, het klaar was..(klinkt wat hard maar ik wilde niet op vakantie het verliezen) omdat ik heel veel buikpijn hield, weer gecontroleerd, en bleek mijn baarmoedermond dicht te zitten, het bloed kon er dus niet uit, toen heb ik eerst pillen gehad, deze hielpen niet, en daarna nogmaals gecurreteerd.. toen was ik er vrij snel weer bovenop, een week later gingen we op vakantie..
Hoi Manoes, Pff wat vervelend voor je! Ik heb vorige week precies hetzelfde meegemaakt. Ik was 8 weken ver, eerste echo, maar helaas leeg vruchtzakje. Een week in spanning gezeten, maar bij de tweede echo echt bewijs: leeg. Ik heb pillen gehad die ik meteen de volgende dag heb ingebracht. Nu heb ik het idee dat ik behoorlijk wat pillen heb gekregen, en ook een zwaar schema. Dat is blijkbaar bij iedereen anders. Ik moest beginnen met 4 pillen en dan elke 4 uur nog 2 pillen erbij, totdat er 12 op waren. Helaas heb ik niet echt een opbeurend verhaal voor je. Ik ben aardig wat bloed verloren, moest echt elk uur m'n enorm dikke verband verwisselen. Ik dacht op een gegeven moment het vruchtzakje gehad te hebben (had wat stolsels), maar later kwam het hele vruchtzakje er in 1 keer uit. Dit is een naar gevoel. Ik zou zeggen, doe het wanneer jij dat het beste vindt. Ikzelf wilde er zsm vanaf, en inderdaad ook voor de feestdagen. En ik weet niet of dat veel verschil uitmaakt qua bloedverlies, maar het zal er in elk geval niet beter op worden als je het uitstelt. Veel sterkte! Het komt goed!
Wat vreselijk voor je. Ik weer precies hoe je je voelt. Ik kwam er met 11 weken achter dat ik een leeg vruchtzakje had. 8 december jl. is het vruchtzakje er uit gekomen dmv de cytotec pillen. Ik heb met name de uren rondom de en vooral na de "bevalling" veel bloedverlies gehad maar het viel ne reuze mee. Wel heel veel bloedstolels verloren. Mijn vruchtzakje was aardih groot. Ik schrok er zelf van. Het was 10 cm. Ik was heel blij dat het eruit was. Dan konden we weer verder. Maar helaad vanmiddag bij de controle te horen gekregen dat er nog wat restjes zitten. Te weinig om te curreteren dus ik heb weer pillen mee Ik wou er ook zsm vanaf. Ik ben toen op dinsdagochtend begonnen met de pillen en in de nacht van woensdag op donderdag is het vruchzakje eruit gekomen Heel veel sterkte!
Ik heb cytotec gehad nadat bij mij een lege vruchtzak was geconstateerd (was 8 wkn zwanger, vruchtzak was de grootte van 7 wkn). Ik verloor wat slierterig weefsel en ineens iets wat leek op een gedroogde pruim. Ik vond het bloedverlies meevallen (vergeleken met een eerdere miskraam).