Wie kent ze en doet het wat ik zou graag een beetje extra afvallen. Ik ben nu 18 kilo kwijt. Ik beweeg minimaal 2 uur perdag en ik eet gezond
Ik heb Kruidvat Darmreiniger waar die vezels in zitten. Je krijgt er een lekker vol gevoel van dus misschien dat je porties kleiner worden maar van het spul val je niet perse af volgens mij Goed dat je al zoveel bent afgevallen!
Bij de tuinen heten ze afslank vezels dus vandaar. Ik ben er nog niet hoor vandaar dat ik nu andere natuurlijke opties aan het bekijken ben
Heb nog nooit gehoord dat het helpt met afvallen. Gebruik ze zelf al jaren om mijn stoelgang op orde te houden ben er niet makkelijker mee afgevallen.
Ook ik gebruik de vezels, maar ben er nog nooit een gram mee afgevallen. het zorgt er alleen voor dat de ontlasting wat soepeler blijft en makkelijker komt.
Ik kreeg ze in mijn zwangerschap tegen de obstipatie.. Dus valt gewoon onder laxeer middelen (natuurlijke basis)
Je kan beter een eetlepel appelazijn in een glas water doen en dat drinken. Om een verzadigd gevoel te krijgen kun je voor grapefruit olie kijken (daar wel goed lezen hoe je dat moet nemen, er zijn 3 manieren).
Ik gebruik die vezels ook ivm morfine (=verstoppend) die ik gebruik vanwege mijn rug. Maar nooit gehoord dat je ermee kunt afvallen.
Ik zou zeggen niet aan beginnen is gewoon laxerend vandaar dat het in combinatie met weinig eten voor afvallen zorgt. Een oud collegaatje had een eetstoornis en gebruikte het op die manier.....
Het werkt ook niet laxerend maar zorgt de ontlasting gelijkmatiger/soepel wordt. Als je echt verstopt zit mag je het niet gebruiken. Dan maakt het verstopping alleen maar erger.
Wat is 2uur per dag bewegen? Bedoel je dan lopen in en rondom huis of sporten? hoe intensief ? 2x een uur crosstrainer is bvb al behoorlijk anders dan in totaal 2 uur lopen over de gehele dag. Een lichaam gaat pas vetreserves aanspreken na 20 minuten nonstop beweging. 1kg vet is zo'n 9000 calorien en 1 uur crosstrainer verbrand er ongeveer 900... Over vezels. Je verliest alleen maar vocht. Hoe snel het eraf gaat hoe snel het er ook weer bij komt. Het verbergt je hongergevoel!!!!!!!!!! Nóg veel gevaarlijker, daarmee heb je geen drang om te eten en merk je dus niet dat je lichaam om brandstof vraagt. maw je doet een crashdieet, maar pakt deze dingen om het hongergevoel tegen te gaan.
Het verbergt je honger gevoel? Dat is toch juist goed? Als je continue honger hebt ga je ook veel eten. Lijkt mij juist goed als het honger gevoel minder word.
Heb er zelf gelukkig geen ervaring mee maar weet dat zij meer op de wc zat van die vezels en het niet eten dan aan jet werk was
1 uur lopen en dan niet wandelen maar echt flink doorlopen en 1 uur spinningik zorg dat ik 1600 calorieen stabiel blijf
Als je alsnog de uitgerekende kcal binnenkrijgt wel, is er niets aan de hand. Maar dat zou betekenen dat je dus tegen heug en meug zou moeten gaan eten. Iets wat vele niet zouden willen en/of kunnen. En vanuit ervaring (eerder gezien in mijn omgeving) kan ik je vertellen dat (zeker vrouwen die af willen vallen) niet gaan eten als ze geen honger hebben, wat jou reactie ook al impliceerde. Met andere woorden, je gaat door niet te eten een calorie tekort creëren waar je u tegen zegt en wat dan je lichaam in spaarstand zal zetten = crashdieet.
Wat bedoel je met 1600 calorieën stabiel? 1600 eten deze beweging erbij en stabiel blijven in gewicht? Wat is je onderhoud?
Ik zorg dat ik 1600 kcal binnen krijg niet meer niet minder. En sta nu 3 maanden stil in mijn gewicht.
waar heb je de 1600kcal op gebaseerd ? Hoe bereken je je voeding? Bvb Alleen aardappel groente vlees. Bereken je Je sausjes daar ook bij, brood ook met boter etc etc?