Hai meiden, Ik heb even jullie advies nodig.... Ik heb 20 augustus een vmk gehad. Heel erg balen en veel verdriet gehad, maar we proberen het positieve te zien, het kan dus wel. Vandaag ben ik 5 dagen overtijd, geen echte kwaaltjes... Mn borsten zijn misschien wel ietsjes voller en tepels zijn wat gevoeliger, maar niks noemswaardigs. Ik twijfel echt zo erg. Zou ik dan toch stiekem zwanger zijn, of is mn cyclus gewoon nog niet op gang gekomen na de mk. Help?! Ik weet t niet meer. Ik word er zo rete onzeker van... Wat zouden jullie doen???? Groetjes, Jenni
Hmm dat is lastig. Ik hoor altijd 2 verschillende verhalen, je bent natuurlijk extra vruchtbaar na de vmk. Maar het kan ook gewoon zijn dat er nog van alles in je lichaam gebeurt door de vmk. Durf je een test te doen? Of is dat resultat misleidend door je vmk?
Het kan twee kanten op. Ik denk dat er maand na je vmk niet meer genoeg hcg in je lichaam zit waardoor je vals positief test. Zou dus gewoon een testje doen en dan weet je waar je aan toe bent.
Je weet dus niet of je een eisprong gehad hebt? Dan is er maar een manier en dat is testen. Hoe naar zo'n witte test ook is. Succes meid en we duimen!!
Ik heb zelf vorig jaar oktober een miskraam gehad. In overleg met de dokter zou ik na de laatste echo, waarop bleek dat mijn baarmoeder schoon was een week later een zwangerschapstest doen. Deze was 'uiteraard' wit. Ik moest gewoon mijn menstruatie afwachten, dat kon best wat weken duren. En jawel, in januari begon ik te bloed te verliezen met de vertrouwde ongesteldheidsklachten. Tot op een bepaalde dag de krampen zeer heftig waren en ik weefsel verloor.... ik was dus vrij vlot na de vorige miskraam in verwachting geraakt. Dus je kunt heel snel na je miskraam weer in verwachting raken. Heb je trouwens na je miskraam nog een keer getest? Als je toen een witte test had.... Kun je nu testen of je misschien weer in verwachting bent.
In januari had ik dus weer een miskraam... Nu nog steeds geen zwangerschap. Wel een paar dagen overtijd, maar geen positieve test.
Hoi Jenny, Kan je dilemma heel goed begrijpen. Hier zelf afgelopen week ook een vmk gehad en zou jouw twijfel ook hebben. Kan alleen zeggen dat je je gevoel moet volgen. Denk dat ik aan de ene kant m'n nieuwsgierigheid niet zou kunnen bedwingen, maar wel wat voorzichtiger zou zijn met vroeg testen. Had al 3 dagen voor nod positief getest en week later negatief. Mag van mezelf nu (als het me nog gegeven is) pas week na nod testen. Succes met wachten/testen en ben benieuwd. groetjes
ik heb 8 jar terug een vmk gehad. de hoop opgegeven en na een maand teste ik weer pos. deze baby bleek een 2e baby te zijn uit die vmk.... waarvan ik dus 1 kindje verloren ben en de ander is nu 7 jaar en zit in groep 4
Alle HCG is uit mn lijf. Ik heb na mn vmk bloed laten prikken om zeker te weten dat alles uit mn lijf was (en om mn vriend zekerheid te geven dat het echt een vmk was) Dus kan geen valse uitslag zijn. Ik ben er nog niet helemaal uit wanneer ik zal gaan testen. Vriendlief zegt dat ie niet weet of ie liever nog even wil wachten of om morgenochtend al te gaan testen. Maarrrrr als ik heb getest, zal ik het zeker de uitslag laten weten hier (hopelijk met een heleboel gejuich) Groetjes, Jenni
Ja dan is een test het enige wat je duidelijkheid gaat geven. Ik ben benieuwd, zal morgenvroeg voor je duimen en hoop iets heel positiefs te lezen hier.
Het kan wel, al zou ik het wel even rustig afwachten, gun je lichaam de tijd... Ik was zwanger van m'n dochter in de 3e ronde na mijn mk. Ik moet er wel bij zeggen dat ik gewacht heb totdat mijn cyclus normaal was om weer zwanger te worden, de eerste ronde hebben we dus niet geklust, geef je baarmoeder tenminste even de tijd om te herstellen...
Vanochtend getest, maar helaas.... Vriendlief wil dat k volgende week naar de huisarts ga, maakt zich zorgen en snapt er niks van. hoelang duurde het bij jullie dat ke cyclus weer op gang kwam na een vmk? Groetjes, Jenni
Jammer zeg. Ik heb dat gelukkig nog nooit meegemaakt. Hoop dat een van de andere dames je verder kan helpen.
weet je.. ook na een vmk kan je cyclus even van slag zijn. Je lichaam moet namelijk opnieuw een opstart doen. Dit zou zo maar kunnen betekenen dat je eisprong later is geweest dan normaal en dan is je nod ook later dan normaal. Alles is gewoon even het padje kwijt.
Wat jammer van die test... Als je jezelf nu wél echt zwanger voelt zou ik gerust eens langs je huisarts gaan om te horen wat hij/zij er van zegt. Maar het kan ook makkelijk een week of acht duren voordat je na je miskraam weer ongesteld word. Je lichaam (niet lachen, zo noem ik het zelf) moet zich weer resetten.