Napo: hey stoere chick! Goed van je hoor en erg dapper! Sterkte ermee en laat je maar lekker in de watten leggen! Knuffel
Jeetje wat vertel je dat nuchter, knap hoor! Zo te horen deed het niet veel pijn? Fijn . Nu even lekker bijkomen, gelukkig is het achter de rug.
De krampen zijn inmiddels ook over, maar heb nog een pijnstiller genomen dus kan ook daarvan zijn Maar het lijkt me prima zo. Heb trouwens nog wel een kaartje meegekregen dat ik bij me moet hebben als ik door de douane ga. De metaaldetector kan afgaan door die veertjes en het productienummer enz staat erop
Whaha... Wil mevrouw napoleon zich melden bij de afdeling "veertjes" haha Grapje natuurlijk! Fijn dat het zo goed is gegaan en je bijna geen last hebt!
Ooooh ik moet beter opletten,je bent al geopereerd,dacht dat het morgen was. Is alles wel goed gegaan? Mag ik vragen welke methode je hebt gehad? Liefs Petra
Platen etc. is volgens mij ander materiaal ... Maar kan het mis hebben. Hoe gaat het nu, en dag later?
mijn moeder heeft een plaat in haar been en heeft hier idd last van bij de poortjes bij de douane haha. veel beterschap!!
Wat fijn om te lezen dat het ''meegevallen'' is. In ieder geval sterkte nog en laat je maar lekker verwennen
@pinter, het verslagje staat een stukje terug maar ik heb de essure gedaan en daar is geen operatie voor nodig
Ik heb het even opgezocht hoe het in zijn werk gaat... bijzonder om te zien! sterilisatie vrouw (met animatie), het is de essure methode
gelukkig dat ik nu weet dat het allemaal meevalt ik wil dit ook laten doen na de geboorte van de baby. @Napoleon hoe snel na een bevalling kun je het laten doen en wat voor gevolgen heeft het voor je menstruatie? hebben ze daar iets over gezegd?
Fijn dat het goed is gegaan. Ik vind het voor mij ook een serieuze optie. En ben idd ook wel benieuwd wat nu eigenlijk de invloed op je menstruatie zal zijn. En moet je nog op nacontrole om te kijken of het allemaal goed zit / gebeurd is?
@mamabeer en @fransa, in principe heeft het geen invloed op je menstruatie. Hoe snel het na je bevalling mag heeft ook met je herstel te maken. Je baarmoeder moet in ieder geval voldoende gekrompen zijn. Ze houden volgens mij aan dat ie max 8cm mag zijn. Ik ben met 5wk bij de gyn geweest voor een consult en mocht het toen laten doen met 11-12 weken. Echter had ik nog wat klachten dus is het iets uitgesteld. Lieze is morgen 4 maanden.
Oh ja, met 3 maanden krijg je een echo om te zien of het goed dicht is. Is dat zo dan ben je steriel en hoef je geen aanvullende ac meer te gebruiken. Kunnen ze het dan nog niet goed zien dan krijg je een röntgenfoto met contrastvloeistof. Ik verwacht dat het bij mij wel vrij snel dicht is. Ik heb ooit implanon gehad en die zat binnen een jaar al helemaal ingekapseld.