Ja we wilden er al heel lang een, en de actifry kwam volgens de consumentenbond net iets beter uit de test volgens mij dan de airfryer. We hebben de family gourmand, 159 euro via wehkamp en tot 6 januari nog 20 euro retour via tefal. Kan 1,5 kg patat in! Ga dus vanavond weer wat uitproberen, ben benieuwd. Volgens mij zijn ovenkroketten niet echt veel duurder dan gewone. Maar wij eten ze niet veel dus heb geen idee. Ga vanavond de mora snackjes denk proberen!
O ja, je vroeg over patat, ik had ovenpatat op een half uurtje gezet. Was heerlijk! Volgende keer gewone patat proberen. Het lijkt best lang, maar je hebt er geen omkijken naar dus het valt best mee!
airfryer heeft minder vet dan een actifry echter bij zelfgemaakte friet was een bepaald stofje (kankerverwekkend weet even niet hoe het heet sorry) een stuk hoger dan bij voorgebakken (oven)friet zeg maar, bij de actifry was dit niet, in het algemeen kwam juist de airfryer beter uit de bus en vooral allrounder. HIer ergens eerder stond een link naar dat onderzoekje..
Oke, zou kunnen hoor! Mn man heeft er naar gekeken, en weet eigenlijk niet precies waarom hij voor de actifry heeft gekozen. Vanavond krieltjes en kip erin bereid, was heerlijk!
Ze lijken ook zo op elkaar qua functies he.. Weet iemand dat, of die oven kroketten te doen zijn qua prijs en smaak? Wij eten wel kroketten dus ben daar even benieuwd naar..
Hier een verlate reactie maar wij hebben de actifry gekocht. Aardappels zijn goed gelukt,vanavond gaan we patat maken. Ik ben benieuwd! Bedankt voor alle tips!
En hoe smaakte het? Collega van mij heeft de airfryer, ik denk er ook over om er een aan te schaffen.
Gister patat gemaakt en ging super goed! Het smaakte ook lekkerder voor ons gevoel als uit de frituur,dus missie is tot nu toe geslaagd haha. De kroketten van Mora hebben we nog niet,we maken eerst de andere kroketten op dus die frituren we nog..eerst de vriezer leeg en dan over op mora kroketten hihi. Ik wilde eerst ook de Airfryer, maar het is toch de actifry geworden. Vind het apparaat zelf wat praktischer en het degisn ook. Ook past er net wat meer in de actifry. Mja meningen zullen hierover verschillen natuurlijk. Ik heb nog geen spijt van me aankoop! Oja,de patat was echt niet vet maar wel lekker knapperig. We hadden verse aardappels gebruikt.