ik was 4 weken zwanger toen ik echt wilde stoppen. wij rookte 400 euro per maand weg aan sigaretten. toen we het een week hadden volgehouden hebben we allebij iets gekocht voor onszelf.. en na een maand weer. een soort beloning. dat hielt mij op de been . nu nergensmeer last van en een verademing dat ik eraf ben!!!
hier ook gestopt nu sinds 7 weken, mijn voordeel was dat ik de eerste weken door mijn zwangerschap makkelijk doorheen kwam, want ik was me een partij misselijk! nu had ik laatst een verjaardag waar ze allemaal aan het roken waren.. nou, ik dacht zal ik of zal ik niet? gelukkig heb ik me uiteindelijk in kunnen houden! het stoppen is voor mij iig wel makkelijk, behalve als je dus in een omgeving komt waar gerookt wordt! en voor mij geldt nog steeds dat ik blij ben dat ik 'vandaag' niet gerookt heb!
Knap dat je ben begonnen met stoppen het word wel steeds makkelijker om niet te roken al moet ik bekenen dat ik soms nog weleens zin heb in een sigaret alleen als ik dan iemand ruik die rook dan hoeft het niet meer zo nodig. Hou vol het is de moeite waard en je hou ook nog eens een hoop geld over. Ik ben nu begonnen met lijnen
ik ben 12 jaar geleden coldturkey gestopt. rookte 1 pakje van 30 per dag. Geen enkele moeite mee gehad. Maar ik ben gisteren begonnen met weightwatchers...die uitdaging is voor mij vele malen groter. En al vele malen mislukt. Dus als we nu afspreken dat jij het roken volhoudt dan zie ik dit dieet vol te houden Succes meid....Je kan het!!!
Ts wat goed! Kleine stapjes, elke dag is er 1! En het wrdt idd echt makkelijker En ninien ook goed van je! Voor jou geldt hetzelfde. Ww is echt een mooie methode, want alles mag en niks moet. Allebei heel veel sterkte gewenst.
scheelt dat ik wel wat extra kilo's kan gebruiken! heb altijd ondergewicht dus hoop op de 6 kilo extra die je normaal gesproken krijgt na stoppen met roken.. en bedankt allemaal voor jullie steun! doet me goed! voel me eigenlijk best goed nu, valt me mee zolang ik maar bezig blijf en gedachten ergens anders heb..
Hier vandaag ook officieel 1 dag gestopt ! Ben erg trots op mezelf en ben ook zeker van plan om door te zetten alleen wel weer jammer dat ml dan nog wel rookt! Alle meiden die stoppen zet hem op! Het gaat ons lukken !
Ik ook. Ik heb in die week op dinsdag en donderdag nog een sigaret gerookt en oh wat was dat vies.. Na die donderdag ook geen moeite meer gehad met het stoppen het was gewoon klaar. Nu ben ik inmiddels alweer een half jaar gestopt en ik ben zo blij. Ik schaam mij gewoon dat ik altijd zo vies heb geroken en dat ik anderen in mijn stank heb laten zitten .
heel goed!!! Vol houden meid!! Ik was ook echt een junkie wbt mijn sigaretten, maar ik zit nu op dag 36 zonder!! Zet hem op!
vanavond even moeilijk momentje, snakte naar een sigaret.. maar ik heb volgehouden! dankzij mn trek naar een sigaret nu een schone bovenverdieping en beneden alles opgeruimd! hahahaha!
hier sinds zondag ook gestopt vriend heeft zaterdag een hartinfarct gehad hij is 41 veel te jong natuurlijk allebei zware rokers en bij me vriend ook nog hoog cholesterol maar het heeft ons wel met de neus op de feiten gedrukt wij raken nooit meer een sigaret aan we kunne het met zijn allen wel!!
even een update; heb nu al 5 dagen niet gerookt! man ook niet trouwens dus ben heeeel trots op ons! wel moeilijke moemntjes soms, maar ik mis het roken niet zozeer, het is meer de gewoonte van het roken dat ik mis! er zijn momenten dat ik denk; nu zou ik een sigartje gerookt hebben.. en pats; zin in sigaret! stom he! maar ik ga volhouden! en hoe gaat het met de andere dames?