Volgens mij zit semih sinds gister in een sprong . De vorige sprongetjes heb ik weinig gemerkt maar nu... Hij wil alles maar niks is goed, hele dag zeurend jammeren en als ik er niet op in ga gaat ie huilen, mag geen meter bij hem vandaan, alles is maar 2 minuten leuk. En dat is sinds gister, echt vermoeiend want weet echt op gegeven moment niet meer wat ik moet doen. Natuurlijk kan hij er ook niks aan doen maar wil wel ff lekker klagen! Hopelijk is dit snel voorbij!
Mijn zoontje is iets jonger, maar wij zitten ook ff in een baalperiide.. Slecht slapen, niet kunnen vermaken, niet huilen maar jengelen blehhh haha Sterkte!!
Hey Anousje, Anna had vandaag ook een baaldagje hoor. Ik denk dat het de leeftijd is! Enkel mijn armen - en aan mijn haren trekken - waren goed genoeg voor haar! Ik heb geprobeerd haar wat meer te laten slapen (ze leek meer moe overdag) en haar voor de rest veel af te leiden! Hopelijk is het snel voorbij!
Yes, zoontje is ruim 6 maanden en ook niet te genieten op het moment. Ongedurig, niks willen, veel jengelen, alleen maar bij mij willen zijn, huilen als ik de kamer uit loop, heel slecht slapen, vroeg wakker... Gek word ik er soms van. Blij als het weer over is, de dag duurt zo lang zo!
Herkenbaar! Hier nog net geen zes maanden maar d'r vorige sprongen had ze ook altijd net iets eerder. Merkte er nooit veel van maar wel wat. Maar nu... jeetje zeg, als ze me al even niet ziet gaat ze KRIJSEN! en zodra ze me ziet keihard lachen. Ik hou me vast... Deze sprong schijnt vrij "heftig" vergeleken met andere te zijn en lang te duren, weet iemand meer?
Nou gelukkig ben ik niet de enige 😄. Vandaag is ook weer 1 grote ramp... Hij zit echt in de knoop met zichzelf
Die van mij zit er nu ook in, nou ja, bijna voorbij denk ik zo. Het ergste moment geeft 1 dag geduurd, maar hij is nog steeds sneller zeurderig en huilerig.
Hier nu de 8 maanden sprong en zo'n beetje hetzelfde als wat jij omschrijft. Word er soms echt gek van. Rond de 6 maanden ook die fase gehad!
Hier ook een rampendag. Ik hoorde vaak bereid je maar voor als ze 4 maanden zijn. Niks van die 4 maanden gemerkt, maar nu.