Hoi iedereen, nou bij mij is het ook weer zover hoor! 5 dagen over tijd en ook weeeeeer een negatieve test pfff word er zo gek van. Ik heb altijd een keurige cyclus kan tot op de dag en tijd uitrekenen wanneer ik het moet worden. 4 maanden geleden was ik ook 4 dagen overtijd en werd ook gewoon weer ongi... Heb verder nu geen symptomen behalve moe en veel dorst maarja dat kan ook toeval zijn. Hebben meer vrouwen dit gehad van een keurige cyclus naar steeds over tijd? Liefs
kan ook zijn dat je te erg bezig bent met zwanger worden. dan kan je lichaam ook ineens dingen doen, waardoor jij in de war raakt of denkt dat je zwanger bent.
Ja hier nog 1 Ik ben nu 2 dagen overtijd terwijl ik een normale cycles heb van 28 dagen. Ik heb op me nod dag gestest maar die was nega. Ik heb sinds dat we geklust hebben in de vruchtbare periode steken en krampen in me buik gehad en heel erg een soort van voorgevoel dat het deze maand wel eens raak kan wezen. Nu voel ik sinds 6 dagen ofzo helemaal niets meer kwa krampen o.i.d. Dus gewoon eff afwachten wat komen gaat...Als ik over een week ofzo nog niet ongie ben dan gooi ik er weer een test tegen aan.
Ik zie dat je inmiddels weer ongesteld bent geworden. Jammer voor je zeg! In antwoord op jouw oproepje/vraag: mij is het ook -heel recentelijk- overkomen dat ik ineens 7 dagen overtijd was, terwijl ik normaal gesproken erg regelmatig ben. En van ontpillen is bij mij geen sprake, want ik slik al ruim drie jaar de pil niet meer. Ik bleef echter ook maar negatief testen, zelfs op dag 5 overtijd nog. Pas op de 7e dag gaf de gewone CB-test een licht positief resultaat, maar diezelfde avond werd ik ongesteld. De ochtend erna nog steeds een vage plus op de test, hoewel de bloeding toen al goed was doorgekomen. De verloskundigenpraktijk die ik voor advies heb gebeld, concludeerde voorzichtig dat ik waarschijnlijk een vroege miskraam heb gehad. Niet negatief bedoeld, maar ik geloof er persoonlijk trouwens niet zo in dat je overtijd kan raken doordat je er 'te veel mee bezig bent' . Vanaf dat ik bezig ben met zwanger worden, wil ik het heel erg graag. Maar ik ben sindsdien niet regelmatig overtijd; werd tot nu toe gewoon elke maand weer op of rond de juiste dag ongesteld hoezeer ik dat ook eigenlijk NIET wilde (of dacht dat het nu raak was). Ik denk gewoon dat bevruchtingen die niet goed verlopen vaker voorkomen dan je denkt en meestal merk je daar niet eens iets van, totdat je een rare verschuiving in je normaalgesproken regelmatige cyclus hebt. Een late eisprong kan natuurlijk ook nog. Maar omdat je er teveel mee bezig bent..? Daar is dat hele proces mijns inziens toch te veel pure biologie voor. Liefs, Lonit