Mijn vriendin heeft 2x gewonnen met zo'n belspelletje. Ze heeft een hele grote ladder gewonnen (hahaha) en een moederfiets met kinderstoeltjes en fietstassen (een hele mooie prijs). Ikzelf heb een keer kleurspoeling gewonnen.
ik ben zo blij ik ben zo blij! tjonge wat een blije! heb er gewoon lol aan! maar het hele sterke wat ik nu vind; normaal bel of sms ik nooit want ik geloof er niet zo in... maar toen ik dit blad in de brievenbus vond.. zag ik het staan... en meteen dacht ik... zal ik... nee... zal ik.... nee ik poste dit berichtje en op een gegeven ogenblik dacht ik; ik doe het gewoon..... ik kreeg het gewoon niet uit me kop het MOEST gewoon! hahahaha en ik geloofde het niet eens toen ik een sms terug kreeg! ik dacht ja ja bedonderij iedereen zal wel die sms krijgen! maar niet dus! oleeeeee ben echt gelukkig! hihi
Grappig dat je dat noemt. In 2005 kreeg mijn man een uitnodiging om reservekandidaat voor miljoenenjacht te zijn. Wij gezellig met z'n 2-en naar de studio en hij mocht invallen. dus we waren 1 van de 500 deelnemers. Jammergenoeg meteen bij de eerste ronde eruit. Maar we hebben wel genoten van de opname-middag, een hele belevenis. Toen van Aalsmeer maar weer naar Steenwijk, thuis meteen de voice-mail afluisteren want die knipperde: U spreekt met ... van Van den Ende producties, u bent geselecteerd om mee te doen met de laatste opname van het seizoen... Dus een week later zaten we weer in de studio , 1 ronde verder gekomen en verder met lege handen naar huis, maar wel weer een leuke dag gehad.
Ik heb ook al eens wat gewonnen.... Namelijk 4 vrijkaartjes voor Ponypark Slagharen. Ik had een kleurplaat zo netjes mogelijk ingekleurd (toen ik een jaar of 9-10 was). Ook had ik nog een klein kleurplaatje ingekleurd die we bij de benzinepomp hadden gekregen en ook hier won ik 1 vrijkaartje. Dus op een dag zijn we met het hele gezin (pa, ma, zus en ik) naar Ponypark Slagharen gegaan, en ook kon mijn vriendinnetje mee omdat ik 5 kaartjes had. Ik was superblij!
Wij hebben eens kaartjes gewonnen voor de show Life and Cooking. Ben ook met mijn beste vriendin heengegaan moet je de studio eerst zien te vinden. Net op tijd daar zo was het wel een leuke show. Maar die Carlo is een echte eikel en meent dat hij echt heel wat is. Irene was heel leuk. Toch een gezellige dag gehad leuk om een keer mee te maken. Wolvin