al meer dan 100 dagen niet ongesteld!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door holidays, 18 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Thanks ! Ik ben zelf ook soms aan het kijken maar ik kan eigenlijk nog niet solliciteren of iets doen want ik wil de komende maanden nog hier blijven en werken. Ze bieden me dit seizoen een vast contract aan dus wel jammer dat we nu besluiten weg te gaan ;-(
    Apart joh Dutch, al die klachten heb ik ook. Voel me er echt dagelijks slechter over.. Ik moet nu ook eigenlijk al zowat elke dag m'n haar wassen. Voel me gewoon echt rot.
    Hopen sprankel dat je alsnog via marktplaats wat kan vinden, dat zou wel super fijn zijn
     
  2. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    ja die vette haren is echt een ramp
    gister gewassen en had vandaag weer zo iets van ja het ziet er niet meer uit
    ik vind me op dit moment gewoon ''walgelijk'' vandaag weer 2 puisten ontdekt op me schouder en een onder de beugel van me bh
    snap niet dat me vent nog niet voor mij is weggerend nu :p
     
  3. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Hahha! Ik voel me dus hetzelfde.. Word gewoon gek van mezelf. M'n haar is heel raar en zit alleen als het net gewassen is. En voel me steeds vies en lelijk :-/ is echt niet leuk..
     
  4. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    @ mies28. heel stom maar waar ergens is spanje woon je? ben een beetje naar vakanties aan het kijken.heb je een suggestie van iets leuks in spanje. wat geschikt is voor kleine kindjes?
    :D
     
  5. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Mallorca woon ik :) leuk, je kan hier heel goed op vakantie mrt een kleintje.. Mooie stranden, bijna altijd lekker weer (in de zomer) en veel kindvriendelijke hotels etc.
     
  6. holidays

    holidays Actief lid

    22 apr 2013
    475
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha is het echt zo erg bij jullie met puisten vette haren e.d.?
    Dat soort dingen heb ik volgens mij allemaal niet... tuurlijk wel is een paar puistjes maar niet extreem ofzo. Lijkt wel puberteit als ik jullie zo hoor praten.
    Ik zat trouwens ook aan de mycrogynon30 en vond het echt niet fijn dat er een goedkopere variant kwam, trouwens wel een paar keer een goedkopere variant gekregen dus 3x een andere ( al zeggen ze idd dat t zelfde is hmz) maar heb er zo'n 9 jaar aan gezeten!

    Grtzz
     
  7. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Ja haha ik heb aardig wat puisten hoor.. Grr! Terwijl ik al die jaren met de pil een super huid had :(. Geen idee of dat in mijn geval door eventueel pcos komt maar de ha zei ook dat het met het testosteron te maken had. Morgen ochtend naar t ziekenhuis pap uitstrijkje, iieehh..
     
  8. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    mijn kwaaltjes door pco,
    vette huid ( sommige plekken heel droog )
    puisten en meeeters kaaklijn
    wat donkerde snor ( met zwangerschap was die weg )
    brede schaamlijn ( wat ik eigenlijk wil laten laseren vind echt echt vervelend.
    donkerdere beenhaar
    snel groeiende wenkbrauwen
    futloos haar
    vermindert libido
    transpiratie
    opvliegers
    stemmingswisselingen
    en ga zo nog maar even verder.
     
  9. Alou

    Alou Bekend lid

    14 nov 2013
    635
    0
    0
    @Meis: succes vandaag!

    Ook twee andere vriendinnen van mij verteld over de diagnose PCOS. Zij wisten van mijn lange cyclus af, alleen nog niet echt concreet dat we voor een eerste kindje gaan. Zoiets blijft niet lang geheim en anders krijg je steeds de vragen of je al zwanger bent..

    Mmn even denken echt symptomen heb ik niet. Althans niet de uiterlijke symptomen.
    Wel stemmingswisselingen.. Maar dat kan ook zijn door meerdere factoren; pilstop (werd ik erg emotioneel van) en de verwerking van pcos blijft natuurlijk ook knagen. Gelukkig gaat mijn vriend ontzettend lief en goed met mijn stemmingswisselingen om, de schat :)
     
  10. Tero

    Tero Actief lid

    7 dec 2013
    333
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag 12 en nog steeds geen bloed te bekennen... Ben benieuwd wat er woensdag gezegd gaat worden. Opnieuw een kuur of toch maar aan de clomid zonder ongesteld te zijn geweest...
    Andre symptonen heb ik iegenlijk niet. Ja de stemmingswisselingen herken ik wel, en het emotioneel zijn maar daar had ik met de pil ook last van (was ook een vd redenen om te stoppen) dus vraag me nu af in hoevree dat gewoon bij mij hoort haha. Verder heb ik nergens last van. Ja soms wat donkere haartjes op de bovenlip, ben blond en heb wel wat donshaar (baard) zeg maar maar dit valt niet op en dacht/denk ook dat dit normaal is.... Verder heb ik niets, geen last van mijn huid, geen acne helemaal niets!
     
  11. Alou

    Alou Bekend lid

    14 nov 2013
    635
    0
    0
    Ben ook benieuwd wat ze gaan zeggen én doen Tero!
    Wat wil je zelf? Aan de Clomid of wat anders?
     
  12. Tero

    Tero Actief lid

    7 dec 2013
    333
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het liefst wil ik dat hij kijkt hoe dik mijn bms is en dat ik dan gewoon een rondje cloid ga doen. Heb nl niet veel vetrouwen in 50mg dus dan weten we al mooi dat dit niet werkt. Dan een rondje ongesteld worden (iets anders als duphaston!!) en dan mooi 100mg ofzo en dan meteen raak! :) hahaha
     
  13. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Ja tero ben ook benieuwd wat nu de volgende stap is! Missch
     
  14. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Ja tero ben ook benieuwd wat nu de volgende stap is! Misschien een sterker middeltje ofzo..?
    Gelukkig meiden dat jullie verder niet veel symptomen hebben van het pcos. Dat van dat donshaar heb ik dus ook, blond en over m'n hele lichaam zowat. Ook in m'n gezicht.. Heb dit overigens altijd gehad en mijn moeder bijvoorbeeld ook, maar merk wel nu na de pilstop het ietsje meer is geworden. M'n snor hars ik ook sinds twee jaar ofzo omdat ik dat gewoon irritant vond in de zomer dat het door de zon zo fel blond werd en m'n huid bruin :). Merk nu dat ik na twee weken alweer moet harsen terwijl ik het eerst maar 1 keer per maand deed of minder.. Het is wel blond nog maar zie nu ook wat donkerblond er doorheen komen soms.. Zucht!
    Heb net pap uitstrijkje gehad en nu tot mei wachten op uitslag! Whaa echt lang! Maar t zal dan wel niet heel dringend zijn anders hadden ze er wel meer haast bij gehad lijkt me.. Maar hoop wel dat die uitslag ok is! Heb ook over 10 dagen de afspraak kunnen regelen voor een echo van de schildklier.. Nu alleen mri nog maar dat is wachten.
     
  15. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    nou hier geen blonde dons hoor maar donker. was het maar blond..

    ben vandaag er saggerijnig.
    mijn zoontje heeft al paar maanden hardnekkige eczeem en de huisarts blijft maar verscgillende middeltjes geven. ik wil gewoon verwijzing naar de kinderarts!! dalijk is zijn huisdje helemaal naar de .... door de hormoonzalven. zou het erg vinden als hij op latere leeftijd allemaal pigmentvlekken eraan overhoud. ik vermoed gewoon allergie..
    maarja de huisarts verwijst nog niet door. ik ga der straks nogmaals bellen en dan eis ik die verwijzing..

    manlief is een nachtje overwerken ook zeer fijn.. not!
    mijn kindje is ziekjes en moet vanmiddag naar het buro voor enting.

    even een offfdag..:(
     
  16. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Bah sprankelkind. Vervelend dat ze je niet gewoon doorverwijzen, snap dat je daar gewoon een specialist bijv.naar wil laten kijken..!
    Maar dat komt vast goed, gewoon op je strepen staan (ik weet het-soms is dat lastig). Vervelend ook van die donkere donshaartjes. Ben je ook donker verder van haarkleur? Ik donkerblond maar die dons is overal wel echt wit blond. Ik heb het ook heel vervelend in m'n nek, waar m'n haar begint zegmaar, daar loopt het verder door. Maar kan dat moeilijk bij de kapper weg laten scheren want heb lang haar en ben bang dat het dan donkerder terug gaat groeien en je het ziet als ik een staart draag :-/ zit daar al jaren mee trouwens.
     
  17. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    ik ben ook donkerblond. vroeger wit.
    helaas ook mede door vele scheren steeds donkerder.
    en dan vooral mijn bikinilijn vind ik heeeeel erg storend. durf het bijna niet weg te halen omdat ik bang ben dat het steeds erger word.
    wil het eigenlijk laten laseren. maar kan dat zelf niet betalen. ik weet ook niet of het eventueel met dze klacht naar een dermatoloog kan dat die het bij de verzekring indient? jullie idee hoe dat in zijn werk gaat?
     
  18. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    even snel een berichtje
    sinds gister last denk vande eerste bijwerkingen
    krampen in onderbuik, hoofdpijn en een beetje misselijk
    zo maar paracetamol innemen want moet vandaag wel weg
     
  19. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Geen idee sprankel, je kan het proberen via de huisarts misschien?
    Zijn het echt hele donkere/zwarte haren? Want mij is verteld dat lichte haren ze niet of moeilijk kunnen behandelen met laser, dat pakt niet goed ofzo.
    Oh spannend Dutch! Niet vergeten tampons ofzo mee te nemen hihi.. Hopelijk zet t door en word je gauw ongesteld. Zal wel weer ff gek zijn
     
  20. DutchDiamond

    DutchDiamond Niet meer actief

    tampons hoeven niet mee
    primolut zorgt voor het uitstellen van de menstruatie en zal 4 dagen na het stoppen van de kuur pas optreden zeggen ze
    en ach anders ben ik ook maar bij me moeder die heeft er ook nog staan van me
     

Deel Deze Pagina