Moeilijk, zou zelf toch iig de onderzoeken doen zodat je weet waar je aan toe bent. Hier morgen de eerste echo (cd 9), toch weer spannend omdat de dosis omhoog is
Hoi Dames, zou ik mogen meeschrijven? Wij zijn al ruim 3 jr bezig en hebben nog geen posi test mogen zien wel een keer een streepje maar dit was ver buiten afleestijd dus niet geldig! Ondertussen na een jaar IUI's is nu de doorverwijzing voor IVF bij EMC een feit.. Hier zal best tijd overheen gaan en dus blijven we het zelf ook proberen, al is dat voor mij tegen beter weten in.. Maar wie weet.. Ik wil de zwangere dame(s) van harte feliciteren! En voor alle anderen hoop ik dat het bij jullie ook snel raak is!
Hai Home, welkom! Ook een lange tijd inderdaad. Ik ben nu 3,5 jaar bezig en start nu pas met IUI. Dit omdat ik wel na een jaar een miskraam had met 8 weken (en een kloppend hartje) dus vandaar dat de hoop er bij de artsen wel was op een zwangerschap. Maar heftig hoor, moet je dan erg lang wachten tot je met ivf mag beginnen. Pimpelmeesje succes met je echo, laat je het weten straks of er een of meerdere eitjes zijn? Ik moet volgende week donderdag op dag 10. Ze starten normaal bij IUI met 75 gonal zei mijn arts, maar omdat ik met 37,5 al 1 goed eitje had wil ze starten met 50 om overstimulatie te voorkomen. Maar ze willen eigenlijk dat ik met IUI twee eitjes heb dus het kan zijn dat ze het de volgende keer toch omhoog gooien.
Hallo, Eerst mezelf maar eens voorstellen.. ik ben Angela 24 jaar oud en mama van 2 lieve knulletjes van 4 (bijna 5) en 6,5 jaar. Ik mag me hier officieel nog niet melden, we zitten in ronde 23. Maar misschien dat jullie meer weten over behandelingen etc. Vorig jaar april heb ik waarschijnlijk een vroege miskraam gehad. Heb 2 licht positieve testen gehad, en was 4 dagen overtijd voordat ik ongesteld werd. Mijn cyclus is al die andere maanden precies 28 dagen geweest, en is het nu nog steeds. Afgelopen juni (2016) naar de huisarts geweest en die heeft me een paar pillen mee gegeven, om alles schoon te maken.. het zou immers kunnnen dat de boel een beetje verstopt zit na een miskraam. In oktober zijn we doorgestuurd naar de gyn. Die na een korte onderzoek met echo en eendebek concludeerde dat alles er goed uitzag, heel fijn om te horen natuurlijk. Maar verder kon ze tot april niks doen, dit omdat ik in april nog zwanger ben geweest en ze je pas na een jaar niet zwanger helpen. Ik moest eigenlijk opnieuw beginnen met rondes tellen. Ik heb geen echo oid gezien ik heb me niet zwanger gevoeld en kan hier maar moeilijk mee omgaan.. elke ronde lijkt ook zwaarder te worden.. het verdriet word groter. Wel via bloedonderzoek achter vitamine b12 tekort gekomen en dus een paar shots en nu met pillen verder.. maandag als het goed is is mijn ovu, dus we gaan flink aan de klus deze week! 😊
Welkom Angela, ik kan me voorstellen dat het lastig is, gelukkig is April aardig in de buurt aan t komen! Heb je al wel eens getemperatuurd? Dan weet je iig of je nog eisprongen hebt
@wens.. De brief voor EMC is de deur uit, ik verwacht binnen 14 dagen dan een brief terug met datum.. En van daaruit kan het het nog wel even duren denk ik voor we zover zijn. Al hoop ik dat het allemaal wat sneller kan omdat EMC tegenwoordig een samenwerking heeft met ons regio ziekenhuis en daardoor miss niet alle onderzoeken overnieuw hoeven. Dat zou nl enorm tijd schelen natuurlijk Maat voor nu is het even afwachten.. @jessch Spannende dagen. Hopelijk straks toch een mooie duidelijke digitale test. Dat lijkt me zo fijn om te zien. @pimpelmeesje, veel last van de Gonal-F? Succes met doorspuiten, dat het maar goed mag groeien nu. Ik vandaag verjaardag neefje (2), en hoewel ik dol op hem ben, deden de familiebanden me vandaag met mn ouders en hun voorkeur voor kleinkind me even heel erg raken terwijl ik helemaal emo ben.. Manlief noemt me dan ook lief.. Hormoontje hahaha nu maar lekker samen op de bank de week afsluiten!
Ik ben nu bezig met ovu testen naar die lijken tot vandaag niet op te lopen (dag13 van cyclus) heb vorig jaar augustus ook een ronde ovu testen gebruikt en daar wel m'n ei gevonden! maar dat is natuurlijk alweer een mooie tijd terug.
@Angela, ik zou zeker nog paar dagen doortesten. Test je 1 of 2x per dag want met 1x zou je je piek miss kunnen missen als die vrij kort is. Bij mij IUI's bleek dat ik vaak al op dag 11/12 mijn piek had.. Maar heb het ook weleens gehad bij mijn 2e FM dat mn ei al was gesprongen. En daarna ineens pas een ronde mn ei op dag 17. Dus er kan zeker weleens een maand wat verschil in zitten.. Hopelijk vindt je snel je ei.
2 keer per dag. Ochtend en avond.. Ik dacht omdat ik altijd een goeie cyclus heb dat m'n ei ook precies zou zijn.. na 22 maanden ben ik er toch niet zo thuis is blijkt .. we gaan rustig door met testen. Er minder mee bezig zijn word dan soms wel lastig.. gelukkig heerlijk de hele week kunnen schaatsen.. afleiding!! 😁
Was 1cm volgens mij, morgen weer nieuwe echo dus ben benieuwd! Wel n beetje last van de verhoging van de Gonal-F, maar goede hoop dat t nu een beetje op gaat schieten.. Waar zit jij nu wens?
Ik moet donderdag weer voor een echo op cd10. Ik heb nu Gonal 50. Even kijken wat dat doet. Als ik niet twee eitjes heb starten we de volgende cyclus met 75. Ik ben benieuwd dus ook benieuwd. 10 mm is inderdaad nog erg klein. Bij mij is mijn ei wel altijd een stukje groter bij de eerste echo. Waar merk je het aan dat je nu meer moet spuiten?
Welkom @home en @angela, dat het voor jullie ook maar snel raak mag zijn. @wens Ik spuit ook 50 en heb meestal op dag 10 een foll van rond de 14- 17 mm, maar heb eisprong ook al op dag 11 of 12. De 1e iui 3 eitjes en de 2e iui maar 1. Verder goed nieuws, het ' zaakje' van mijn vriend doet het weer 😉 , nu 8 dagen voor NOD dus met een dikke week kunnen we verder voor IUI 3.
Spannend Wens, ik hoop dat t gelijk goed aanslaat. Ik had alsnog maar 1 eitje, en die was nu 15.5mm. Maandag inseminatie, maar t is even spannend of manlief wel goede zaadjes heeft want hij heeft momenteel koorts.. Ook even zien of de ovulatietesten niet eerder positief zijn. Mochten we hierna door gaan dan start ik gelijk op 75, maar moet er nog even goed over nadenken. Succes Desi, fijn dat je weer verder kan!
Oei, koorts is vaak niet goed, dat helpt niet echt met de productie. Wat als er heel weinig zijn? Laat je het dan toch doorgaan? Wil je eigenlijk even een pauze inlassen? Of helemaal stoppen met IUI of de verhoging van de hormonen?
Als het onder de 2 miljoen is dan zullen we sowieso 2-3 maanden moeten stoppen, anders is het aan ons om te beslissen. We komen er pas achter bij de inseminatie dus deze ronde gaat sowieso door. De arts vroeg nog of ik wilde stoppen, maar dat vind ik echt zonde van 2 weken prikken. Ik weet niet wat ik wil, of ik een pauze wil of de hele boel wil afblazen, ons huis verkopen en in een 2-kamerappartement gaan wonen met wat extra huisdieren en een hoop meer rust..