Hi dames, Ik wil mezelf niet gek maken (wat ik natuurlijk wel doe) maar ik heb al een week donkere afscheiding. Dat heb ik vaak voor in ongesteld word, maar 1-2 dagen ofzo. Dus ik dacht: shit, weer ongesteld. Maar nu duurt het al ruim een week. Elke dag donkere afscheiding, maar weinig. En het zet niet door in menstruatie. Had gister ongesteld moeten worden (maar kan wel eens een dagje ernaast zitten). Iemand hier ervaring mee? Wil niet te vroeg testen, ben niet zo dol op negatieve testen (wie wel?) Dank jullie wel alvast.
Ik wou toch gewoon een test doen, als je je NOD al voorbij bent heb je direct zekerheid. Snap dat negatieve testen niet leuk zijn, maar dan ben je in ieder geval uit de onzekerheid.
Ik heb standaard een aantal dagen na mijn eisprong al bruin verlies (oud bloed van je vorige menstruatie, kan dat??) tot aan mijn nod en voor mij dus standaard een teken dat ik ongesteld ga worden.