Hoi, Ik ben inmiddels ruim 17 weken zwanger, ben zelf niet een van de slankste personen...in het begin van de zwangerschap, rond week 9 heb ik een flinke griep gehad en ben wat afgevallen. Maar als ik naar mn normale gewicht kijk van het begin van de zwangerschap tot nu ben ik ff ruim 1 kilo aangekomen...is dit normaal zo weinig? Buikje is nu wel langzaam zichtbaar, kindje ligt volgens vk erg diep waardoor mijn buik ook wat langer kon duren. Maar voor mijn idee hadden er al meer kilos aan moeten zitten.... Hoe is dat bij jullie?
Hay, Ik ben bijna uitgeteld en ben net 3 kilo aangekomen!Dat is niet erg, je kindje krijgt toch voldoende binnen...Je geeft zelf al aan dat je niet een van de slankste bent dus het kindje eet van je (vet)reserves.Ik woog voor de zw 88 kilo, en nu net 91 kilo.Het voordeel van weinig aankomen is, dat je dadelijk naar de zw minder weegt als voor de zw!?Ik vind het niet erg ook dat men kindje gewoon goed groeit....
Dit kan heel goed. Sommige meiden zijn aan het begin net zo zwaar als het einde. De een komt meer aan als de ander. Ik ben al veel aangekomen. Zolang je baby goed groeit en de vk zegt dat alles goed is met je baby hoef je je echt geen zorgen te maken. Je kan het ook zo zien hoe minder kilo's eraan hoe minder gesleep hahaha
Hier ook één! :-D En ik me van tevoren maar zorgen maken omdat ik normaalgesproken vrij snel aankom. Maar ik ben eerst afgevallen en zit nog steeds 2 kilo onder mijn startgewicht. Wat er niet aankomt, hoeft er ook niet af! Ik moet wel zeggen dat het eten me niet supergoed afgaat hoor, ik lust vrij weinig warm eten. Dus ik eet vrij veel brood enzo, om toch maar genoeg caloriën binnen te krijgen. Maar de kleine groeit goed. En waarschijnlijk ook wat meer naar binnen want mijn buikje is wel wat gegroeid, maar ook niet zo groot als ik bij sommige anderen zie van mijn zwangerschapsduur.
Ik was bij mijn zwangerschap ook bijna niks aangekomen in totaal 3 kilo en dat is ook in de laatste weken gekomen. De dag na de bevalling was ik 10 kilo kwijt die zijn er nog steeds af. Je hoeft dus niet persee kilo's aan te komen en zeker niet als het kindje goed groeit. Dus ik zou me verder geen zorgen maken. Liefs wolly
Nee niet mee inzitten hoor . Kindje neemt wat hij/zij nodig heeft en zeker als je al wat zwaarder bent kan dat makkelijk zonder dat je zelf veel aankomt, ligt ook wel een beetje aan je hormoonhuishouding (bij mij is dit zo het geval). Ben nu 26 weken en zit nog steeds een dikke kilo onder mijn startgewicht. Buik is wel al goed dik .
Ik ben nu 18 weken, in het begin paar kilo afgevallen en die zitten er nog maar nauwelijks terug aan. Vreemde is dat ik wel echt een buikje en flink gegroeide borsten heb. Ik heb een gemiddeld postuur, daardoor zie je het misschien wat meer dan wanneer je wat steviger bent. Maar waar de kilo's in mijn lichaam dan vanaf zijn zou ik ook niet weten.
hey hey. ik ben ook absoluut niet een van de slankste en ben ook afgevallen. ik zit nu op de 24 weken en 4 kilo onder mijn begin gewicht. ik was in het begin 5 kilo afgevallen en daar is nu 1 kilo bij. mijn verloskundige vertelde dat mensen met overgewicht soms lichter zijn na hun bevalling dan ervoor. en dat zonder te lijnen! dus zie het lekker als een voordeel! als je teveel en te snel gaat afvallen moet je het wel even in de gaten gaan houden en even doorgeven!
Ik ben bijna net zo ver als jij en zit nog iets onder mijn startgewicht. In de eerste 14 weken ben ik bijna 4 kg afgevallen en de laatste weken kom ik langzaam wat bij. Zit nu nog 1 kg onder startgewicht en het zegt allemaal echt niks! Geniet van je zwangerschap!
Ik ben nu 17+4 en ben nog steeds lichter dan voordat ik zwanger werd. (erg misselijk en veel spugen) Maak me er niet druk om, je baby's pakken toch wat ze nodig hebben, dus alles groeit gewoon door.
maak je geen zorgen.. het komt vaker voor.. ik ben nu 21 weken zwanger en ook pas 1 kilo aangekomen.. ben de eerste 3 maanden zo beroerd geweest dat ik 5 kilo was afgevallen.. dus nu ben ik eindelijk 1 kilo boven mijn startgewicht.. heb ook maar een klein buikje.. maar alles gaat gelukkig goed! Dus het komt vaker voor.. maak je geen zorgen!
Ik ben nu op de helft.. Ben nu een kilo of 2 aangekomen.. Maar de "grote groei" van ukkie moet nog komen he...
Ik ben in het begin ook veel afgevallen. Nu ben ik ruim 17 weken zwanger van een tweeling en ben 2 kg aangekomen.
je moet blij zijn dat je niet bent aangekomen. ze zeggen dat je de laatste maanden veel gaat aankomen, maar bij mij was het in het midden. laatste maanden ben ik maar 1kilo aangekomen
Je kleintje eet simpelweg alles van jou op hier hoef je je echt geen zorgen over te maken meis, neem aan dat je vk je dit ook al verteld heeft
Ik 1 kg aangekomen en was gister 20 weekjes! Dus kan heel normaal zijn dat je niks aangekomen bent! Als alles goed groeit zou ik me geen zorgen maken!
Ik ben bijna even lang zwanger als jij, en ben ook nog niets aangekomen. Heerlijk toch? Volgens mij is het trouwens wel "normaal" om wel wat aan te zijn gekomen rond deze tijd, maar ook ik ben niet de lichtste (1.70 lang en 76 kilo) en zorg er voor dat ik genoeg vitaminen binnen krijg. Dat is het belangrijkste!
maak je geen zorgen hoor. ik ben bijna 23weken zwanger en ben geen gram aangekomen. heb het aan mijn zus gevraagd, die is vk, en het is gewoon heel normaal dat niet elke zwangere dame aan komt. is eigenlijk helemaal niet eens nodig. andere vk zei afgelopen donderdag tegen mij dat het juist goed is dat je niet aan komt. ik ben net als jij ook niet de dunste en je kindje haalt genoeg bij je vandaan wat hij nodig heeft hoor, geen zorgen dus, is heel normaal dikke buik krijgen van zwangerschap kan soms inderdaad op zich laten wachten. ik heb sinds 2weken pas beginnend buikje van het zwanger zijn, van mezelf natuurlijk al een buik maar nu ga ik het ook aps zien hoor. even geduld nog
Ik ben tot nu toe ook niet veel aangekomen (rond de 4 kilo). Ik begon pas met aankomen in week 23 en met week 28 stagneerde het weer. Dus nee denk niet dat het iets is om je druk om te maken ; ) Verder heb ik ook niet echt een hele dikke buik. Ik kan het nog prima verhullen als ik dat wil!
ik ben 4 kg aangekomen vanaf mijn begin gewicht..maar was wel eerst 4 afgevallen door het overgeven..vind het niet erg..vk ook niet..want wat er niet aankomt hoeft er ook niet af