Wel gek dat jullie ook niks op Mijn Overheid hebben maar wel de brief van t/m maart 2016. Ik heb namelijk ook niks op Mijn Overheid. Vreemd allemaal. Hopelijk krijgen we ons geld allemaal snel!
Ik heb gebeld over de brief, konden eigenlijk niks zeggen. Toen ik naar rente vroeg zei ze van wel. Maar tegen iemand anders hier was er van niet gezegd. Het kan dus alle kanten op. Voor de rest moest ik maar een brief schrijven naar de ondertekende. Dus dat staat op mijn lijstje 😕
Ik heb ze tussen 1 maart em 2 juli 4 keer aan de telefoon gehad.. Voor 1 juli mochten ze mij niets zeggen ... Nu heb ik gebelt... En word er gezegt... We gaan u aangifte niet in behandeling nemen Omdat jullie sinds 15 dec uitgeschreven staat Uit nederland en in buitenland wonen. Dus moet u een M formulier hebben. Die kan alleen met de post gestuurd worden.. Leuk .. Adres wat zei hebben wonen. We al niet meer En moet ik eerst dat adres weizigen Dat kan alleen via de post! Dan opnieuw de m formulieren aanvragen .. En dat hadden ze niet de eerste keer kunnen zeggen ????????
Jeetje vervelend allemaal zeg. Ik ben ook nog steeds aan het afwachten. Ik wacht nog even tot vrijdag want dan komt meestal dat sandmannetje met de post. Als ik dan weer niks heb ga ik wel even aan de bel trekken.
Er staat trouwens bij mij als ik mij inlog op de site van toeslagen dat het nog verwerkt moet worden. Staat dat ook bij de mensen die wel al wat hebben gehoord?
Hebben mensen al gebeld? Mijn boekhouder geeft ze tot 15 juli tot ze belt (ze zal wel ervaring hebben met 2 weken uitloop) Vind t nogsteeds super vervelend had echt gedacht extra centje op deze manier mee te nemen op vakantie
Er is nog hoop! Vandaag heb ik op Mijn Overheid bericht gekregen met dagtekening 17 juli. Ik dacht, ik laat het even weten, het kan dus ook veel eerder zijn dan maart volgend jaar.
Jaaa ik heb dan nu ook eindelijk bericht op MO met dagtekening 17 juli. Hoe lang duurt het dan tot ik de definitieve aanslag krijg?
Dat kan soms nog wel heel lang duren, de definitieve aanslag. Wij hebben die van 2013 geloof ik nog niet eens. Alleen de voorlopige.
Ik wou ook net als Bailief zeggen dat ik een bericht heb gehad. Gelukkig geen maart 2016.. 17 juli.. pffiiieeuuuww
Oké ga ik er nu even vanuit dat als ik geen bericht heb gehad over maart 2016 ik nog hoop mag hebben op aankomende maand