Hallo Eindelijk hebben we morgen onze eerste echo ....ben zeer gespannen en zenuwachtig . Morgen krijgen we ook te horen en te zien of het er 1 of 2 worden .
Spannend zeg! Die eerste echo is ook om zenuwachtig van te worden, eindelijk het bewijs zien dat je echt daadwerkelijk zwanger bent en of er een hartje klopt. Bij jou dus dubbel spannend of het er twee zijn! Komt vast goed! Ik moet nog 2 weken wachten tot onze geslachtsecho....en ik hou mijn zenuwen nu ook al niet meer in bedwang. WIL HET WETEN NU NU NU hahah Ik ga voor je duimen dat alles goed is & hou je topic ff in de gaten. Succes! Het is nu aftellen!
Succes!!! En geloof me... Ik ben voor elke echo weer enorm zenuwachtig! Maar het is zoooo leuk! Geniet ervan.
Hoihoi Het is inderdaad erg spannend ook omdat we dan morgen ook weten van hoeveel ik er zwanger ben .
Spannend! Ik heb m morgen ook en ben me nu al gek aan het maken. Heb een nsre droom gehad en vandaag ineens nauwelijks zere borstrn. Dus maak me gelijk zorgen terwijl ik de hele tijd zo'n goed gevoel had. Succes morgen!
Wat spannend zeg!! Heel veel succes en plezier want hopelijk klopt het hartje gewoon of de hartjes 😋
Hallo Een prachtige echo gehad vandaag een mooi kloppend hartje gezien en gehoord van 1 kindje ! Zo bijzonder .....