zag hem niet staan, pfff vooral met dit weer jammer dat het er nog niet is...zit op mn rantsoen durf niet naar het strand zonder goed gevulde tas met wat eten en lekker drinken naast water.. oja rabobank hier..
Hihihi ik zit ook te wachten op randzoen hoef ik nog net niet. Deze maand had ik wat achter de hand gehouden( eindelijk eens verstandig haha) en ik zit te wachten op mijn salaris mijn rekeningen liggen klaar en dan valt er een baksteen van mijn rug als alles weer netjes betaald is..
Bij ons hebben ze alles verrekend met openstaande rekeningen. (waar we overigens netjes een betalingsregeling voor hadden maar goed)
Eerst kwam het netjes rond 12uur..nu pas na 16.00 soms 18.30 lang leve de rente de belastingdienst zit zelf bij de ing..
Ik neem niet eens de moeite om te gaan kijken, want ik weet dat bij abn-amro laat eind middag pas erop staat.