Ardèche eind april

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door HooyoShimbir, 28 jul 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HooyoShimbir

    HooyoShimbir Fanatiek lid

    20 aug 2009
    4.390
    1.667
    113
    Vrouw
    Randstad
    iemand weleens gaan kamperen eind april begin mei in de Ardèche?
    Hoe is het dan kwa temperatuur overdag? Dat t snachts koud is is opzich geen groot probleem. Het zal gaan om een safari tent met gewone bedden erin en we kunnen ons daarop kleden.
    Overdag zou t wel fijn zijn als t lekker weer is en ben benieuwd of het een beetje stabiel is dan, iig redelijk weer om te kunnen ondernemen overdag.
     
  2. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Ik heb geen ervaring met exact de Ardeche in april, maar wél met de Dordogne/de mediterranée, en de Bourgogne, waar ik zelf woon. Over het algemeen kun je dat wel redelijk vergelijken met de Ardeche. Rond doe tijd kún je het enorm treffen (hoewel het 's avonds en 's nachts nog wel fris kan zijn), maar je kúnt ook pech hebben. Om die reden zoeken wij altijd een camping met overdekt zwembad (zwemmen is voor mijn zoon een must), zodat we in elk geval niet van het weer afhankelijk zijn.

    Houd er tevens rekening mee dat niet alle campings alle faciliteiten al open hebben rond die tijd...
     
    HooyoShimbir vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina