Ze had al sinds maandag koorts. Tussen 38,5 en 39 niet echt hoog maar het zakte maar niet. Vandaar toch naar hap. Ze lijkt nu wel op te knappen maar ik vreselijk aan de diaree. Morgen voor controle naar de huisarts om nog een keer te luisteren. Ze houden het gelukkig goed in de gaten
Ook al longonsteking! Hier ook al 2 weken geleden. Maar gelukkig is hij met de antibiotica goed opgeknapt. We hebben een mijlpaal bereikt. Hij heeft eindelijk zijn eerste stapjes gezet, super leuk! Echt los lopen doet hij nog niet, maar dat volgt vast binnenkort. Dus ik denk dat we donderdag voor de laatste keer naar de fysio gaan.
Ik krijg op de een of andere manier vaak geen melding meer van een nieuwe reactie Maar het gaat goed! Kuurtje is nu klaar maar ze heeft wel nog steeds zo'n vies oog en snottebellen. Dat vind ik wel jammer, had gehoopt dat ze er helemaal vanaf zou zijn.
Fijn dat het beter gaat Januari! Jammer dat ze toch nog niet helemaal is opgeknapt. Trots hier!! N is gaan tijgeren!!!!! (eerder dan zijn grote zus gewoon!) Maandag lukte het hem voor het eerst een beetje en sinds vandaag gaat hij echt ook goed vooruit op ons gladde parket. Hij heeft het nu echt door en het frustreert hem niet meer. Als iets buiten zijn bereik ligt *hup* knietjes eronder en tijgeren maar. S tijgerde ook anders. Echt met handjes en teentjes. Die had op een gegeven moment echt blaren op haar dikke tenen staan. N pakt het handiger aan en ik denk dat hij zo op handen en knietjes kruipt gezien hij ze er nu al onder trekt. Nu nog zitten. Zelfs in de kinderstoel zakt hij nog echt weg. S deed dat wel echt veel eerder (met 7 maanden zat die met steun goed, N is gecorrigeerd nu 8 mnd).
Wat vlot!!! Ben benieuwd wanneer onze tante gaat tijgeren. En wat betreft zitten, hier ook nog helemaal niet. Ze scoorde op grove motoriek ook vrij laag doordat ze op gebied 'zitten' nog geen punten scoorde. Heb het idee dat zij ook eerst gaat tijgeren. Fijne motoriek doet ze wel heel goed!
Wooooh wat snel megacals!!! Onwijs knap! Ook beetje jaloers hahaha mijn N tijgert alleen maar achteruit en kan sinds een weekje echt zitten
Zo heerlijk als ze zelf vooruit komen! Timo was heel vlot, hij tijgerde met zes maanden, maar Hidde gaat hem achterna. Hij rolt sinds deze week naar zijn buik en is al tijgerbewegingen aan het maken. We zijn nu op onze boot en hij heeft zich vannacht op één of andere manier los weten te rukken van zijn dekentje en is tegen Teun aan gaan liggen, terwijl ze echt wel een stuk uit elkaar lagen en apart ingestopt waren.
Vraagje, Caylen heeft naar ons idee meer honger. Hij krijgt nu 90+3 en doe er nu 10 extra water bij. Hij krijgt om de 4 uur een fles, dus 6 per 24u. Hij woog laatste x 3700 volgensmij, dat was 3 wk gekeden. Geen idee hoe zwaar die nu is, wegen kan alleen op maandag bij cb. Zou ik hem gewoon meer kunnen geven? En hoeveel dan? Is er voor prematuren een andere regel dan 150 x gewicht? Of is er ook een max?
ooooh thnx ga ik zo gelijk wat extra geven hij wilt nu om de 3u eten ipv om de 4 het is na 2,5 uur huilen en proberen het zo lang mogelijk te rekken naar de 4 uur. maar dat houd ook een keer op helaas
Dat is ook sneu misschien komt er vanzelf meer tijd tussen als hij beter verzadigd is! Wie weet kunnen is hij al met een inhaalslag bezig.....
Hoeveel groeit hij gemiddeld? Stel dat hij 100 gram per week groeit (ws meer) dan is hij nu de 4 kilo zeker al gepasseerd
Om die reden woog ik haar thuis wekelijks om steeds gepast aan te kunnen bieden. De weegschaal gekregen van een lieve forum mama. Nu weeg ik haar alleen nog als ik mezelf niet kan houden en hier is ze de 8 kilo net gepasseerd. En het is goed te zien aan de kleertjes in maat 74 die steeds beter gaan zitten