wat waren je waardes weet je die?? en zn stolling = zonodig stolling laten controleren, soms moeten mensen juist een de bloedverdunners om zwanger te kunnen worden. en progesteron moet je dacht ik 5 dagen na je ei laten prikken
ja kan ook wel hoor ik weet het niet meer precies is volgens mij ook afhankelijk van de lengte van je cyclus
oke dus stolling van de schildklier/bloedverdunners. progestron na ei laten prikken.. vergeet ik nog iets? schildklier was volgens mij toen 1.8 zoiets had ik hier toen nog over gehad met je.... maar was een goede waarde als die onder de 2 was...om zwanger te worden, zij de dokter toen.
nee geen stolling van de schildklier gewoon je bloedstolling je gyn weet vast wel wat ik bedoel er zijn dames die aan het kinderaspirine moeten of aan de fraxiparine omdat hun bloed te dik is, dan kan het ook niet innestelen. tenminste ergens in die hoek moet je dat zoeken
http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden/282388-fraxiparine-injecties-vanwege-syndroom-leiden.html Fraxiparine en zwanger | Zwangerschap misschien heb je wat aan deze info?
oke ik schrijf alles ff op.. dus wat zal ik opschrijven voor hem? bloedstolling..(bloedverdunners-bloedtedik) progesteron na ei prikken. zal ik die kinderasperines ook opschrijven en die fraxiparine...? ga nu ff dat stuk lezen wat je geplaatst hebt.. zo trg!
@ BB: ik kan je hier helaas niet mee helpen meid. Vervelend dat je er zo'n last van hebt zeg! @ Senna: ik heb wel genoeg aan mijn eigen schoonmoeder hoor hahahaha. @ One: ooooooow meid, wat balen zeg. Dikke knuffel. En inderdaad wel ff een hartig woordje met je gyn spreken over dit hoor. Dit moet gewoon uitgezocht worden... Groot gelijk dat je dat gaat doen hoor. Dit is gewoone cht niet leuk!!! Hier vandaag gewerkt en straks nog naar verjaardag toe...
ja en ik denk dat je ook moet vragen of ze je T4 en T3 ook geprikt hebben(is ook schildklier) en ken je dit artikel? http://www.schildklier.nl/media/www_schildklier_nl/speciaal_nummer_schildkliermagazine.pdf
Pff lijkt me heel wat die Faxiparine, elke dag spuiten bij jezelf.. 1 a 2 x perdag... en ben al zo bang voor prikjes... Nja ga t wel voorleggen, want heb er echt alles voor over ! Ik wil gwn een kindje van ons samen, hoeveel pijn ik er ook voor moet lijden i dont care anymore! Want dit wil ik toch echt niet weer meemaken, steeds blij jeeejj!! eindelijk zwanger....!!! Ja dat dacht ik cker,ik niet want dan gaat t weeer mis.
zal even dat artikel van je bekijken wat heb je nog meer wat ze kunnen controleren van je schildklier dan? T3 T4 - hypofyse en??
maar even over die schilklier dat is bij de huisarts gekomen he die info... want heb dat toen aan hem gevraagd of ik dat mocht prikken want wij hadden het er toen al een keer eerder over gehad hier samen.... weet niet of de gyn dat dan ook weet? jawel zal toch wel?
ff trg gekeken in agendatje. 9 maart bloedgeprikt op b12 en schildklier, 11 maart uitslag goed, schildklier 1,8 staat er.
Ik sluit me aan wat Ricmar zegt One. Vitamine B12 Schildklierwaardes: TSH, FT4 en T3 Foliumzuur en verder weet ik het niet omdat ik daar geen verstand van heb. Vraag de getalletjes op bij de huisarts of laat ze doorsturen naar de gynaecoloog/ internist. Evt kan je bij de gynaecoloog vragen of ze je doorstuurt naar een internist. Dat zou ik doen. Dan hoef je nl niet ook nog weer eens langs de huisarts.
Ladies wat hebben jullie veel gekletst! Heb heel veel gelezen.. maar niet alles onthouden. Wil even One veel sterkte wensen.. jee meid wat hebben jullie het te verduren steeds.. Dikke knuffel. Hier het idee dat ik ongesteld word. Krampjes en bloedverlies.. nog niet doorgebroken maar het is wel rood bloed. Laat maar komen, dan ben ik er volgende week van af als ik naar de gyn moet.
whoehoe.... test is nega!! phoe dan zal morgen mijn pijn (hoop ik) vast ook weg zijn... en ik denk morgen ook mijn ei... (2e dag na 1ste posi test) vanaaf toch nog maar ff klussen of niet? Al denk ik dat het niet heel prettig zal zijn