spannend one bb de kans dat idd alle eitjes springen is heel klein zou er ook gewoon voor gaan. hier wat vloed maar het is niet cremige waterig ook niet maar wel wittig sorry ik weet niet hoe dit in ff moet wel was me ovutest stuk donkerder de dipstick alleen digitaal negatief
ik heb je zin niet als vraag gelezen hihi.... zag geen vraagteken ofzo... maar ik zou dan sticky kiezen. Maar hoe jij het noemt lijkt het NA ei afscheiding elke keer wat je noemt...
oke apart hahaha (heb apart ei) hem manlief lief aangekeken om vanavond eens keer optijd thuis te zijn en naar boven te komen. Iedere keer slaap ik al als hij eens boven kom. wat zou ik op de FF invullen?
Als ik twijfel vul ik meestal niets in. Je kan evt een notitie maken van wat je denkt dat het is, of om te omschrijven.
ik vul het vaak ook niet meer in, alleen egwhite jeetje zeg ben ff beetje down. Ik weet niet zo goed wat ik moet doen mijn gevoel/verstand is in 2strijd, en daarbij komt dat ik zo'n hoop had op deze ronde iui en nu ineens mag je niks meer... raar + dat ik dit soort dingen altijd met mijn buuf bespreek, en wil ik nu zo graag ook. Maar heb dr gesmst en ze reageert niet, ook weer dubbel want snap dat natuurlijk heel goed maar toch wel ff rot.
Senna,apart kaartje heb je,ik zou ook sticky invullen. Ik had ook ineens afscheiding terwijl ongi net 2 dagen over. One,veelbelovend kaartjewanneer ga je nu weer testen? BB,tsja,doen wat je gevoel je ingeeft,de kans op een drieling via natuurlijke bevruchting is toch echt 1 op een miljoen of groetjes Carina
BB; Stel.. 'worst case scenario'. Zou je jezelf dan recht in de spiegel aan durven kijken? Is voor mij altijd een goede om dit soort beslissingen te nemen. Nu is het bij ons zo dat we er wat later ' voor het echt' voor waren gegaan als de burenruzie eerder was gweest. Nu kwam ik er letterlijk de dag van de bedreiging achter dat ik zwanger ben. Hoe dubbel kan eht zijn. En als we nu gaan verhuizen, dan wordt het veel duurder en oh mijn god, ik zie me al aankomen bij mijn ouders: ' Pap, mam, we gaan verhuizen naar een duurder huis. En ohja, jullie worden (Weer) opa en oma' . Dat zit mij momenteel erg dwars. Echt heel erg.
Meha, heo is het met de dochter? Ben je nog bij de HA geweest? Ben je nog ongi geworden vandaag? BB, heel vervelend dat de IUI deze ronde is afgeblazen. Maar kan het me we voorstellen hoor, ook al heb je erop gehoopt. Een 3 ling is niet niks, maar verder wel mooi dat alles er goed uitzag. Heb je nog een topicje geopend? Een 2ling zou ik nog wel leuk vinden, heb er trouwens ook hele grote kans op. Ik heb 4 2lingen in de naaste familie zitten, van beide kanten en ook mijn opa was 1 van een 2ling. Wat mooi dat buuf jou nog even binnen riep en je de kleine meid even vast mocht houden. En wat geweldig dat ze ook nog aan jouw zkh afspraak hadden gedacht. Uhh, ik lees al dat je vriendje ervoor wil gaan, ben je er zelf nu ook al uit? One, ben benieuwd wat je temp morgenochtend is. Ziet er voor mijn gevoel wel héél mooi uit, duim heel hard dat dat hele lichte streepje morgen donkerder is, spannend!!! Senna, heeft nog een negatieve test. Maar lijntje wordt al donkerder, dus zal wel niet zo heel lang meer duren hoop ik. Ik heb eigenlijk altijd cremig, maar denk ook dat het dan wat sticky is of niet? Unox tip is ook wel een idee!!! Unox, was zeker een rare dag voor je. Gevoelens die die dag en nu nog zo heen en weer geslingerd worden. Zo dubbel en tegenstrijdig, hoop dat jullie gauw een huisje vinden en het financieel ook gaan redden, zodat je niet hoeft aan te kloppen bij pap en mam. Dikke knuff en het gaat vast goed komen, ook al zie je het nu nog niet zo. Hier vandaag dus hele dag weg geweest en vanavond nog even hier in de buurt naar de ballonfeesten. Jammer genoeg steeg er maar 1 luchtballon van de 35 op en er waren dus ook geen special shapes in de lucht. We waren er even met ons zoontje, die had vandaag foto's gezien van de luchtballonnen en reageerde zo leuk erop. Dus er heen gegaan, maar door toch de harde wind jammer genoeg zoontje maar 1 kunnen zien. Meiden, ik ga nu zo gauw naar boven. Proberen weer een stukje van een beeb in elkaar te puzzelen.
Goedemorgen meiden, Hier temp 36.6 en verder niet zoveel bijzonders. Ben benieuwd of One nog testje heeft gedaan.
ik baal echt ontzettend!! mijn temp is nog nie 1 keer zo laag geweest. Gisteren dacht ik een heel licht posi test te hebben, en nu is mijn temp zo laag. wil iemand even meekijken? dit is wel erg laag ineens toch?
Dat is idd een forse daling.kan betekenen dat je menstruatie er aankomt. Het bblijft afwaachten. Kan je er iets over vinden in de online cursus bij ff?