Wat zal mn temp gaan doen de komende dagen? Vanmorgen beetje aan de hoge kant maar waarom weet ik niet. Maandag mn NOD met een cyclus van 28dgn, hiervoor 2x van 27 we moeten maar weer afwachten
Kleintje, ziet er voor nu in ieder geval goed uit, ik duim voor je. Ricmar, dit gaat niet goed he meid..... Hier heel apart, 2 dagen hevig ongi geweest en vandaag cd 3 bijna helemaal weg.......vreemd, maar och wat minder bloed vind ik nooit erg. Hei, vreemd, zie net mijn kaartje niet mee werkt, kan dat nou????
Hey meiden, wilde even het verschil laten zien, van de dag dat ik naar huis mocht na de operatie en vandaag...
Mvj knap hoor..... Esther ff zet mijn ei naar dag 11 maar dat nóóit kloppen ik had zaterdag een negatief test en pas zondag dag 12 een positieve test., maar temp gaat wéér niet omhoog..
Mvj, zo das een heel verschil, Hier is mn temp hoog, zul je net zien dat ie morgen naar beneden kelderd....
Meiden ik breek even in. Heb jullie hulp nodig. 3 september heb ik een MK gehad. Op 19 september weer een eisprong. Mijn temp ging ook netjes weer omhoog. Vorige week maandag was mn temp 37.2 en ik werd ongesteld. Maar inmiddels is mn temp niet naar beneden gegaan hij blijft schommelen tussen de 36.8 3n 37.0. Is het normaal dat hij zo hoog blijft tijdens de menstruatie?
bij sommige daalt de temp op eerste dag menstruatie en bij anderen pas als na de menstruatie en dat kan zelfs per keer verschillen heb je kaartje even bekeken en hij is wel aan het dalen gegaan...
Maar normaal is mn temp tijdens/na menstruatie rond de 36.5 of lager. Eigenlijk vrij wel direct als ik ongesteld word. ( heb mn oude kaartjes ook niet meer ) Ben inmiddels ook niet meer ongesteld maar naar de 36.5 gaat ie nog steeds niet.. Maar dat kan dus gewoon?
Saja, dat kan wel eens een keer voorkomen. Ook ik heb dit al eens gehad. Verwarrend, maar niet meer dan dat eigenlijk. mamavanj, knappe meid dat je bent!! Goed hoor!! Ricmar, temp weer omhoog zag ik?! Nu houden zo hoor!! Ik heb mijn kaartje even uit mijn handtekening gehaald. Rare ding laat niks zien via de link. Snap er niks van, maar ja zit net op cd 4 dus echt iets missen doen jullie niet.
misschien op nieuw plaatsen Esther?? heeft bij mij heel lang geduurd voor ff weer op 5 dpo stond ipv 9 dpo
ja lijkt er op.. al stem ik me nog niet gelukkig zeker niet na de teleurstellingen van afgelopen maanden. er zijn ook mensen die denken dat mij ei van zondag op maandag is geweest... ik twijfel daar over.. wat zeggen jullie
@ Esther: dankjewel meid . *bloos* @ Ricmar: ik zeg: oeeeeeeh spannend!!!! Hier morgen op controle in Beverwijk. Ben benieuwd wat ze vinden .
Hier de duiveltjes gespot, bruingele sliert met afvegen dus denk dat ronde 13 in aantocht is, helaas. Shit
D8 echt dat ze nu zoude komen, maar nu helemaal nergens last meer van. We zullen morgen wel weer zien wat mn temp doet en of ze doorgekomen zijn.