daantje over een paar dagen heb je vast een knal test alvast voorzichtig gefeliciteerd. ego ff zet ovu dag nu nog later
@Gerlin, ja de sushi was niet zo een heel succes, merkte toch dat ik me zorgen ging maken als bv alleen de rauwe zalm mijn komkommersushi aanraakte en het is niet lekker eten met het idee dat je bang bent iets verkeerd te eten , maar het nieuws vertellen was super, ze reageerde heel leuk!!! Mijn moeder had het wel verwacht, mijn zus niet hihi dus erg leuk! @Ricmar, ik denk dat als je temp nu hoger gaat blijven dan 37.0 je indd cd22 je ei hebt gehad, heb je wel nog getest?
Goede morgen @BB: wat klote van je temp zeg, je bent nog steeds niet ongi maar ik denk ook dat het er aan zit te komen. Ik had zo gehoopt dat jullie de gyn niet hoefde te bellen, knuffel van mij hoor @MWM: Jou temp is idd ook behoorlijk aan het dalen, dan zat je toch goed met je gevoel. Ik hoop dat hij weer omhoog schiet en anders een mooi duidelijk kaartje voor de volgende ronde. Hopelijk mag je nu ook bij de arts komen en wimpelen ze het niet weg met ontpillen of zo. @Ricmar: Jeetje wat een gedoe met jou kaartje, hopelijk zijn jullie snel ongi (ik denk dat je ong op DPO11 zit) en dan kunnen jullie weer verder. @Charissa: Balen dat je niet echt hebt kunnen genieten van de sushi maar wel top dat ze zo leuk reageerde. @Daantje: Nou meis dat is een streep hoor dus ook vanaf deze kant een voorzichtige gefeliciteerd (het is nog vroeg he). Hopelijk blijft het plakken en zijn jullie weer samen zwanger, hoe krijgen jullie het voor elkaar @Gerlin: Ik heb al antwoord van Pink, mijn eerste pendel voor feb dus eerst maar januari afwachten en hopen op een posi test
@daantje een voorzichtige felicitatie vanuit mij! @ovu testen...ga nog eens even rondkijken en dan kan ik altijd snel bestellen. ga maar eens strijken!
@Ikke, ja niet zo leuk als sushi-verslaafde maar ach zelfs dat laat ik er (graag) voor staan . Ik denk nog steeds dat je pendels van januari gaan kloppen, zelfs al krijg je nu feb, ook dat is zo dichtbij jan en ik vind het al heel bijzonder dat je niet een pendel voor heel laat hebt gekregen dus ik zeg januari wordt jouw maand!!!!!! @Dimmel, pffff strijken daar zeg je me wat...moet ik ook maar eens gaan doen voordat het te laat is en we al op vakantie gaan
Ik hoop het maar de tijd zal het uitwijzen. Ik zou de sushi trouwens ook met alle liefde laten staan hoor als ik zwanger zou zijn, alles voor het kindje in de maak
Ja indd dat is de enige manier waarop we het echt zullen weten manlief bijna thuis yeahhhh lekker kerst vieren ja precies, mijn vk zei dat het mocht mits het echt echt vers is behalve rauwe zalm ...maar ik had er gewoon geen goed gevoel bij...bij mijn eerste heb ik ook nooit uitzonderingen gemaakt en nu dus ook niet! Ik mis de carpaccio en dat soort dingen nu al hahahaha maar indd ALLES over voor mijn kindje al mocht ik mijn hele leven niet meer dat soort dingen pppffff moet echt wat gaan doen echt geen zin.
Ik lees idd ook dat het wel mag als het 100% vers is maar ik zou ook geen risico's willen lopen. Ik heb nu wel makkelijk lullen trouwens, ik ben nog niet eens zwanger.... Eerst dat maar eens voor elkaar zien te boksen. Hier ook vrij voor de rest van de week en helemaal geen zin om iets te doen dus we kunnen elkaar de hand schudden.
jaa zal ik goed zitten met m,n gevoel ik weet het niet hoor!! de assistent kan me elk moment terug bellen en laat me echt niet afwimpelen met ontpille. ik wil gewoon dat ik onderzocht wordt en niet met de onzekerheid rond loop dat ik niet eens zwanger kan worden. als ze gebelt heeft laat ik het jullie weten xxx
Gelukkig maar, hopelijk heb je snel een afspraak al kan dat even gaan duren hoor. Op een ander forum wilde iemand naar de gyn vanwege een enorm wisselende cyclus en die kon pas in april terecht, hopelijk kan jij eerder.
ik zou het echt niet weten hoelang het kan duuren? hoop wel snel. heb ook geen enkel idee wat me te wachten staat jullie?
Weet het eerlijk gezegd niet maar ik heb een vaag vermoede dat ze eerst inwendige onderzoeken gaan doen om te kijken of alles op het oog goed zit. Daarna een inwendige echo voor de bm en eierstokken en misschien bloed af nemen. Dit waren onderzoeken bij iemand die na een jaar nog niet zwanger was/is dus misschien gaan ze dat dan bij jou ook doen??
ik ben benieuwd ben wel ontsettend bang dat ze iets vinden maar ben er waarnscheinlijk nog lang niet!! als ik woensdag die doorverwijzing ophaal staat daar dan ook op wanneer het is?