Hey yuna. Goed om te horen dat alles normaal is. En helemaal super dat je een positieve ovutest hebt. Dan mag je gezellig op het bankje aanschuiven.
Hai meissies. Ik laat me even weer zien hier. Deze maand temp ik dus echt niet, zoals ik vorige maand van plan was. Ik lees nog wel mee en duim heel hard voor iedereen. Mara ik merk wel dat het me goed doet even wat minder op zp te zitten. Vorige maand heeft er echt verdomde hard ingehakt. Ik blijf duimen lieverds!!!!
@yuna, fijn van je positieve ovulatietest nu duimen en binnen 2 weekjes mooie test! @esther, ik blijf ook voor jou duimen... een maandje niet tempen zal je waarschijnlijk goed doen! @all, ik verwacht mijn ei pas volgend weekend, ik ga in ieder geval starten met ovulatie testen vanaf 1 mei en dan zien we wel... wat zijn jullie plannen vandaag? ik niet veel leuks, wassen en strijken mijn man is het terras verder aan het afwerken.. mijn man is een echte handige harry en op 11 en 12 mei hebben we verjaardagsfeestje van onze zoon en hij wilt graag tegen die data het terras af hebben
Yuna fijn dat alles inorde was en aan de klus jij dit wordt jullie maand De rest ik duim voor jullie Hier heb ik sinds de IUI heel veel buikpijn onderin bij het minste wat ik doe heb ik felle steken zelfs als ik op de zetel lig
tinkerbell gaan ze bij jou kijken of je ei ook echt gesprongen is?? had in ander topic iemand die ook na IUI (lees al een jaar IUI gehad) er pas echter kwam dat ei niet sprong ondanks pregnyl.. alle IUI (ook nog met donor zaad voor niks geweest) Ik zou desnoods morgen bellen en vragen om progestoron te laten prikken en controle echo , twijfels geven stress en stress wil je nu niet
Nee krijg geen nacontrole ik ga deze IUI gewoon afwachten en bij de volgende zeg ik het wel ik moet dinsdag toch voor een RX van de eileider laten doen en dat doet men eigen gyn dus dan kan ik het wel zeggen
als het een rontgen is zou ik niet accord gaan evenals een HSG. alle rontgen is nu slecht voor je eventueel net bevruchte eicel... Tijdens fertiliteitsbehandelingen moeten alle rontgens gedaan worden voor je eisprong...(heb zelf een keer een rontgen om die reden uitgesteld...) moest van gyn en radioloog)
Als ik nu wist wat het inhield dan kan ik zeggen dat het niet door gaat ma daar kan ik pas morgen voor bellen
@tinkerbell. Raar dat ze een rx onderzoek doen nare iui. Is nl een röntgen foto met contrastvloeistof van de baarmoeder en eileider. Dat kan niet goed zijn als je evt zwanger bent. Zou het toch even goed navragen want dit mag dus niet na een iui. Zal ff stukje tekst erbij doen voor je wat rx inhoud.
@esther. Neem je tijd lieverd. We wachten wel op jou hoor. Dikke knuff en hoop dat de rust je goed doet. @mvm. Heerlijk zo een Handy man. Die van mij is niet zo handig en ook heeft ie nooit zin om te klussen in en om het huis. Hier mooi weer net ff de tuin beetje gedaan en nu ff wandelen met m'n lieve harige kind.