Wat vinden jullie van mijn temp kaartje, volgens mij is ie wel oke. Ik heb straks nachtdienst, wanneer kan ik dan het beste tempen?
Nee hoor had al begrepen dat het in NL niet meer gedaan wordt... Is eigenlijk oorspronkelijk godmother en/of godfather.. Maar wij zijn helemaal niet religieus dus maar het hoort er in BE gewoon beetje bij. Oorspronkelijk moeten meter en peter bij doopsel beloven om voor kleine te zorgen als hij/zij wees zou worden... In praktijk denk ik dat vooral grootouders en andere dichte familie die taak zullen opnemen
We hebben een 3d/4d echo laten doen met 26 weken Was zo mooi! We hebben het ook op dvd dus kan elk moment terug kijken. Echt een lief klein ventje, kan niet wachten!
Esther, je temp is in ieder geval mooi Hoe voel je je verder? Lyanna, sterkte met je nek.. Klinkt niet lekker! Hier dacht ik net even wat gegevens in te vullen bij de Belastingdienst om uit te rekenen hoeveel we volgend jaar maandelijks terug gaan krijgen, maar pff het is niet makkelijk hoor! Kom er echt niet uit... Mijn moeder doet altijd de aangiftes en voorlopige teruggaves aanvragen, maar wil haar niet nu al lastigvallen met dit soort vragen. Iemand enig idee hoe ik makkelijk kan berekenen hoeveel ik volgend jaar terug kan krijgen? Ga minder werken en de kleine is er dan, dus er verandert een hoop in de situatie.
Sorry voor weer een ego bericht. Het gaat absoluut niet goed met mij. Krijg veel de vraag hoe het met mij gaat, of ik het allemaal nog een beetje trek. Hierop heb ik net huilend een gedicht geschreven... (die ik jullie niet wil onthouden)... Bellen of niet bellen? Ben zo bang dat ze meteen weer een oordeel vellen Luisteren naar mij doen ze op dit moment niet Dat geeft mij nu alleen maar meer pijn en verdriet Ik lig alweer bijna te huilen van de pijn En ben al dagen een enorme chagrijn Eerst zeggen ze dit, dan zeggen ze dat Ik heb het daarmee helemaal gehad Help me toch gewoon! Dan kunnen wij tenminste genieten van onze zoon Dan heeft hij geen mama die straks niets kan Ik krijg en word alleen maar gestrest hiervan Mijn tranen rollen wéér van mijn wangen Ik voel me nu enorm gevangen In een lijf dat niet meer kan en wil Zien jullie nu écht niet dat ik om hulp gil?! Het is geen kwestie van niet meer willen Ik heb zo enorm veel pijn, dat ik het uit wil gillen Mijn lijf is op En roept heel hard STOP! Deze stress is niet goed voor hem Ik durf niet eens te bellen, want jullie luisteren toch niet naar mijn stem Beter is het nu voor hem hierbuiten Ik weet niet meer hoe ik mij anders nog moet uiten Zoals je ziet: enorm wanhopig is nu deze mama Het word nu écht een drama Dus nog 1 keer voor onze zoon HELP ME TOCH GEWOON!
Wow mvj, wat een ongelooflijke rotsituatie zeg. Onbegrijpelijk dat ze je niet willen helpen. Wanneer moet je weer op controle?
Bellen mop dat het niet gaat. Blijven bellen...wn jw zeker niet bezwaard voelen. Het is niet alleen straks het zorgen voor je zoon en je gezin maar je moet ook de bevalling nog doen.
Klopt. Ben nu alleen maar aan het huilen van de pijn op de bank. Niets helpt meer. Vorige week bij de controle al aangegeven dat ik niet meer kan (mijn lijf niet meer kan). Daarop is toen ook de afspraak van gisteren gemaakt. Daar kwam tussen dat ik donderdag op vrijdagnacht ben opgenomen met weeën. Zondag kwamen we erachter dat ik blaasonsteking heb. Vrijdag is toen gezegd dat ik vandaag ingeleid zou worden, maandag ben ik naar huis gestuurd met de mededeling dat dit helemaal niet gezegd zou zijn (mijn man zat er notabene bij!!!!!) en dat ik de kuur thuis ook wel af kon maken. Wij hadden alles al geregeld voor de opvang van Joshua ivm de inleiding en dat hij als eerste bij zijn broertje kon zijn. Dit hadden we niet allemaal al geregeld als dit niet gezegd was!!! Gisteren controle gehad en gesprek over inleiding. Nu moet ik morgen (was eigenlijk vrijdag) maar weer komen en dan zou het opnieuw bekeken worden. De stress die ik nu heb hierdoor en door dit gedoe zorgt voor nóg meer pijn, bovenop de pijn die ik al had/heb. Dit is niet goed voor ons mannetje! Ik had gisteravond al bedacht wat ik morgen zou gaan zeggen. Dat als ze me nu niet heeeeel snel gaan helpen, ik geen kracht meer heb om te bevallen, omdat alle energie nu naar de stress en pijn gaat, die ZIJ nu veroorzaken!
Mvj. Meen je niet, dit had ik echt niet verwacht. Had wel verwacht dat ze zouden helpen zeg. Als het niet gaat gewoon bellen en anders je man laten bellen voor je dit wil ook nog wel eens helpen. Sterke en een dikke knuffel.
mvj gvd zeg!! Buiten het feit dat het een mooi gedicht is, bellen en je poot stijf houden!!! Desnoods elk uur bellen en zo helemaal gek maken, alles wat maar helpt. Zijn ze helemaal gek geworden zeg! En ja dat bellen kost energie, maar die raak je nu ook al kwijt met afwachten. Bellen meid!!!! Geef ze maar goed je mening! Hier kramp, pijn, misselijk en weet ik het wat. Maar goed we bikkelen door en wachten nog een week af.
OH Dolfie, je kaartje ziet er voor nu goed uit, maar kan nog alle kanten op omdat het nog zo vroeg is. Ik zou gewoon tempen als je wakker bent, maar ik werk niet in diensten. Als je maar 4 uur minimaal geslapen hebt.
Voor jou ook een knuffel Esther! Ze hebben het zelfs al zover, dat zelfs mijn man niet durft te bellen... Dat is toch te gek voor woorden???
Nadat mijn zusje had gebeld, hebben ik zelf moeten bellen, want met haar telefoontje deden ze niets. Dus ik overstuur toch maar gebeld en moesten toch maar even langskomen. Nou ben blij dat we dat gedaan hebben, want nu had ik toevallig weer de VK die ik al een aantal keren eerder had gehad/gezien en hij heeft (bij wijze van op zijn knieën) bij de gyn gesmeekt om mij te helpen en dat is hem gelukt! Vrijdag word ik opgenomen en dan word er gekeken hoever mijn BMM is en als het ver genoeg is word ik meteen ingeleid en anders eerst geprimed. Maar ik word geholpen! Ik krijg ook de VK die dit vanmiddag geregeld heeft, zelf vrijdag dus dat vind ik errrug prettig. Ik zet dit niet op mijn FB, dus graag ook daar niet hierop reageren of op toespelen . Dan is het voor de meesten toch nog een beetje een verrassing
Mvj. Wat fijn nieuws zeg. Nog even volhouden meis. Gelukkig is er actie ondernomen. Esther. Duim voor je. Hier. Vandaag bij de vk geweest. Verder is het nog rustig en kindje ligt lekker ingedaald. Ben benieuwd wanneer hij/zei zich meld, spannend is het wel.
mvj, fijn meissie, dat is morgen al. Mooie foto, je ziet wel goed de indaling hé. Margha voor jou wordt het nu ook echt wel spannend hoor. Fijn dat alles goed was . Hier ga ik volgende week wel weer tempen als de pregnyl er zeker uit is. Slaat echt nergens op wat er gebeurd dus heeft echt geen zin om dat in te vullen. Wat duurt een week lang zeg deze keer.....
Net even een zw test gedaan en nog maar een heeeeeel licht streepje zichtbaar. Pregnyl is er al bijna uit dus. Ik denk dat die over max 2 dagen helemaal wit is zoals het er nu uitziet