Hoi meisjes, Gesprek was om middernacht voorbij, heb moeten praten als een gek maar uiteindelijk mijn gelijk gekregen en een "sorry". Dit was even de korte versie want toen het begon ging het helemaal fout gelijk vanwege haar reacties die ze gaf. Maar goed het is voorbij, water onder de brug en de kleine man wordt straks door haar opgehaald met de fiets en kan eindelijk na 2 slopende weken weer lekker bij zijn oma gaan spelen. Ik ben gisteravond nog even met haar naar zijn kamertje gelopen zodat ze hem nog eens kon zien. Ben niet haatdragend dus dat vond ik het minste wat ik kon doen. Straks even goed teruglezen lieverds. Dank jullie wel voor al jullie steun!! PS heb geen idee of mijn temp klopt dus maar "sleep deprived" gedaan. Rare nacht gehad en veel te kort.
@evelien en grace. Lieffff jullie met me mee dansen @esther. Fijn dat het uiteindelijk toch is uitgesproken. En helemaal super dat de kleine man vandaag oma weer ziet. Gefeliciteerd met je vriend.
Esther wat had jij gisteren een baaldag meid. Wel fijn dat het eindelijk weer goed is en dat je kleine ventje bij oma kan gaan spelen Rest weet ik effe niet meer sorry Hier is temp niet onder de coverline van me vorig kaartje dus weet het effe niet heb nu nog ern beetje spotting maar dat is alles heb nu wel al van gisteren avond buikpijn maar geen buikkrampen zoals bij ongi
even een kort berichtje van hier!! @grace, hoop dat het idd niet je suikers zijn. Is goed mee te leven, daar niet van. Maar toch is het vervelend. @mvj, wat naar dat je je zo voelde, Kan het ook een te lage bloedsuiker zijn geweest?? @esther, wat fijn dat het uitgesproken is!! Heb steeds aan je gedacht gister, zelfs toen manlief weer thuis kwam! Van harte gefeliciteerd met je mannetje vandaag! woehoe! @tinkerbell, waar is jou lichaam in hemelsnaam mee bezig Ik snap er werkelijk niks meer van. Op de zw test zie ik helaas niks @hier, gister manlief weer thuisgekomen na 2 weken werken. Heerlijk genieten. Vandaag de laatste vakantiespullen in pakken en dan morgen richting Duitsland waar ik geen internet heb Vanavond kom ik nog even lekker afscheid nemen voor 2 weken!!
@tinkerbell. Irritant zeg dat je lijf zo gek doet. Zie helaas ook niks op je zw test @anja. Wat fijn dat ml weer thuis is en dan lekker twee weken genieten in Duitsland. He weer wordt de komende dagen iig goed. Heel veel plezier en lekker genieten. Hier zometeen om 11 uur onze nieuwe auto ophalen. Vl. Moest daarom vandaag met onze kleine boodschappenauto. Was ie heeeeel blij mee. Hij zit bijna opgevouwen erin. Zo grappig.
@mvj , ik heb het idee dat ik iets meer medicatie moet ben best snel moe en ook wat aangekomen en dat zou opzig goed uitkomen misschien word mn cyclus dan wat regelmatiger en korter zoals ik ervoor had @esther fijn dat het uitgesproken is en gefeliciteerd met je man. @tinkerbell ik zie toen ik snel naar beneden scrolde wel iets staan op je zw test maar als ik ga turen ook niet meer, kan ook zijn dat het aan mijn ogen licht die stellen slecht scherp dus haha ben er niet zo goed in lichte lijntjes zien
Tinkerbell, ik weet echt niet of ik iets zie.. Nu heb ik ook wel -2, dus goeie ogen heb ik niet Maar je temp is wel gek hoor! Esther, gelukkig is alles weer een beetje zoals het was. Zal jou ook wel wat rust geven denk ik. Gefeliciteerd met je man! Anjamones, heerlijk genieten straks!
Hoi dames het was ook niet de bedoeling dat jullie een streepje zouden zien hoor ma wilde gewoon de foto tonen dat ik toch niet zwanger ben wat mijn lichaam ook doet
Mazzelaar. Ben zo benieuwd naar je foto. Ik moet nog tot donderdag wachten. Zuchttttt Hoe laat mag je morgen?
Ik was vandaag bij een echo-bureau en heb ook de gehele echo op dvd meegekregen en ze deed ook nog een stukje in 3D. En omdat ik vooral voor de bevestiging kwam, mag ik binnenkort nóg een keer en hoef ik gewoon niet te betalen!! Dan moet ik mijn dvd weer meenemen en dat zet ze weer de nieuwe beelden er achteraan. Luxe he??? Vind het echt super hoor!