Oke nou ik heb sinds gister wel het gevoel dat ik meer witte afscheiding heb en ook elastische.. We zien vanzelf hoe mijn cylcus loopt. Meer kan ik niet doen!
De kinderarts van het consultatiebureau vond dat haar linkerheupje niet goed draaide, 70% dus heeft ze ons voor de zekerheid doorgestuurd om een echo te laten maken. Dit was twijfelachtig dus toen ook nog maar een foto gemaakt. Nu moeten we naar een ander ziekenhuis om nogmaals een foto te maken en dan gelijk daarna naar de orthopeed. Wou de huisarts bellen maar die is weer eens op vakantie dus kreeg ik een brief met de verwijzing.
Vrouwke. Mooi kaartje met een mooie hoge temp. Weet dat de kans klein is maar duim toch voor je. Duim ook voor de andere meiden. Gun het jullie allemaal zo.
Margha jeetje zeg. Wel goed dat het CB dan zo goed aan het opletten was. Ik hoop dat het uiteindelijk allemaal vals alarm is geweest meid.
Ik ben normaal ook geen grote drinker. Voor mijn wispromg wil ik nog wel eens 1 of 2 wijntjes pakke . Daarna zeker niks. Nu dus ook niet. @margha jeetje!! Gelukkig zijn ze er op tijd bij mocht een spreidbroekjes of zo nodig zijn. Ja mijn kaartje is mooi. Helaas heb ik wel eens vaker een mooi kaartje gehad. Vorige ronde zag er ook leuk uit zoals je kunt zien. Nouja we duimen gewoon door, voor iedereen hier. @ esther ik vind het ook wel tijd voor een wondertje. Maar zeker ook bij jullie. We gaan mooi gelijk op. Zou wel heel gaaf zijn als een van ons een positieve test heeft volgende week. Helemaal gaaf zou natuurlijk zijn allebei!
Ik snap er nu helemaal niks meer van.. Ik dacht laat ik eens een zwangerschapstest doen, want ik heb er nog zoveel en ik voel soms echt steekjes enz in mijn buik. Geeft die echt een heeeeel licht streepje! Hoe kan dat nou? Het kan haast niet meer van de bbz zijn! Ik bem daarna 5 dagen ongesteld geweest vanaf 12 febr! En mijn temperaturen lijken ook niet echt op een zwangerschap! Bekijk bijlage 380995 Bekijk bijlage 380996
Vrouwke ja dat zou geweldig zijn als we beide een positieve test hebben, maar helaas ken ik je gevoel dat het niet zomaar lukt. Ssh, om het even ingewikkeld te maken, een zwangerschapstest kan op je eisprong reageren en andersom. Het hoeft niet, maar het kan. Ik weet dat het te belachelijk en verwarrend voor woorden is, maar het is hier op het forum al heel vaak bewezen. Meiden die opeens midden in de cyclus een licht streepje hadden op hun zwangerschapstest. Maar dit allemaal meegenomen, je temp, je krampjes, je afscheiding en nu je test, denk ik echt dat je eitje nu er aan zit te komen. Ik zeg, computer uit en plezier gaan maken!!
Goedemorgen schatjes! Hier is temp alweer aan het zakken, veel te vroeg, maar dit kan geen goed teken zijn. Dus nog 3 dagen nutteloos wachten en dan mag ik op naar de volgende ronde. Al sinds gisteravond barstende koppijn en er weer mee opgestaan dus ik ben bijna vrolijk nu.....ach ja, koffie er in en verder... Hoe gaat het met de temps bij jullie??
Ssh ik tempte vorige ronden niet was voor mijn gevoel over tijd en had mijn ei volgens mijn evolutie testen gehad dus niet had 1x met ochtend urine getest. Daar na testen gedaan waar steeds een licht streepje stond. Daardoor mijn ei gemist.... Esther15 balen zeg! Maar nu weet je wel waar je aan toe bent. Mijn temp is vandaag 0,1 gezakt. Wat het betekent weet ik niet geen bloed verlies dus geen in nesteling denk ik. Vind het tempen echt veel fijner als evolutie testen.
@ esther balen! Maargoed je zei zelf dat bij je eerste dat ook gebeurde. Wie weet misschien is het een goed teken. Hier is hij 0.1 gezakt. Vrij stabiel gebleven dus
Dank jullie wel meiden maar na 32 rondes ben je wel iets realistischer. Ik zie het wel allemaal gebeuren.
Margha o jee zeg. Gelukkig is er gelijk actie en hopelijk valt het allemaal mee. Ik duim voor je meis. Esther, wanneer ga je weer verder met de mmm, of heb je echt geen idee?