@one. Wauw wat een mooi meisje zeg. Lekkergenieten. Yeahhhhhh de echo was helemaal goed. Het kindje bewoog goed. Hartje klopte als een gek. Echt alles bekeken. Heb het ook gefilmd. Ben officieel 2 dagen vooruit gezet. 12-2 is de datum nu. 1 aug mag ik weer Zooooo blij en opgelucht.
Ge-wel-dig Jennifer!! Ben zo blij voor je! Moet af en toe gewoon janken als ik echo foto's zie.. Zooo mooi... Geniet geniet geniet!!!
Dank jullie wel lieffies. Ga nu genieten. Nu mag het. Zit te twijfelen of ik getal bekend zal maken of nog 2 weken wachten. Wat vinden jullie? @paprikaas. Jij zaterdag. Spannendddd. Gelukkig is het zo zaterdag.
Super jen, gefeliciteerd !!! Heerlijk gevoel dat alles goed is he!!! Je hebt het verdiend hoor. Dikke knuf !! & je moet het vertellen wanneer jij er klaar voor bent.. Als je het gevoel hebt moet je het gewoon doen. Wauw super schattig one. Hoe is het met jou?? Ik lig nu lekker aan de plas. Straks kijken of de bestelling binnen is voor de kleine. Lief had meer dan 50%korting dus kon t niet laten om al wat schattige dingen in te slaan hihi. Rabia, rustig aan meis vooral met deze hitte nu ook. & ook voor jou komt de tijd, we duimen allemaal!!! Mvj hoe is het met je kapsel???
@one Aaahhh wat n mooi popje zeg!!! Geniet lekker van je kleine meisje @jennifer mooie echo meis!!! Super n fijn dat alles ok is!!! geniet er maar van meis....t is je gegunt meis!!!
Je kan het gewoon al vertellen hoor jennifer. Ik kon in ieder geval niet wachten net na mijn termijnecho. Mijne heb ik wat later gehad maar die dag erop heb ik het gelijk op mijn werk verteld en in de omgeving. Geen reden om te wachten, tenzij je dat zelf liever wilt!
Jennifer ahh mooie echo meis! @all dankjewel Smelt hihi!! Jaa met mij gaat ook alles goed!! gelukkig hihi
One wat een heerlijk meisje! Genieten! Jennifer, wat een goede echo meid, die kleine doet het dus prima. Je moet het vertellen wanneer jij wilt! Gefeliciteerd!!!! En nu genieten he!
One, oja stom van me, omslagdoek! Hoe kon ik het vergeten hihi.. Gelukkig wordt het me nu nog vergeven als Mama to be
One. Wat een mooi meisje zeg. Wauw. Jennifer. Mooie echo meis en nu lekker genieten. Eit word een prachtig kindje. Linn. Gefeliciteerd dat jullie een meisje krijgen..
Jennifer, gefeliciteerd met je goede echo!!!!!!!!!!!!!!!!!! One, mooie dochter!!!!!!!!!!!!!!!!! Nogmaals van harte gefeliciteerd!! Hier 12 weken vandaag, vanmorgen weer een echo gehad, alles goed weer.
Hey meiden, wat een goed nieuws allemaal vandaag. Super! Zoooo enorm blij met al die goede echo's :-D. Hier vanmorgen controle gehad bij de gyn en alles was weer goed. Bloeddruk was nu ook weer normaal, niet zo laag. Dat ik soms naar beneden duikel met de bloeddruk kan ik weinig aan veranderen zei de gyn, ook omdat het een heel grote kans is dat het deels van mijn chronische ziekte afkomt. Qua groei ligt ons mannetje voor nu nog mooi op schema. Heb wel mijn zorgen hierover uitgesproken en heb samen met J.oshua zijn broertje nog even mogen bekijken. "Kijk mama, hij schopt.". (Hij schopte niet, hij sliep hahahaha) Vanaf de volgende controle gaat de groei in de gaten gehouden worden, dus dat vind ik ook een heel.prettig idee. En hij ligt nog steeds in stuit...hoop dat meneertje nog wel gaat draaien... Na de controle bij een vriendin op visite geweest en daarna een paar deurtjes verder en J.oshua daar afgezet om te spelen, zodat ik even kon slapen vanmiddag en wat had ik dat ff nodig zeg! Wat was dat even lekker. Morgen wel even bedden verschonen en mijn matras omdraaien, want merk dat ik meer last van mijn bekken krijg... @ mijn kapsel: dat is pas na 20.45 uur, want dan is de kapster hier, dus nog ff geduld ...
mvj fijn dat alles goed was... Lappie Jeujj! fijn meid! 12 weken grens! One wat een mooi meisje zeg!! Hier vanmiddag echt heel dom gevallen.. ik vergat een stoeprand en knalde zo met mijn knie op de trambaan... nu is ie blauw.. gelukkig valt de pijn mee.. alleen mijn ego is gekneusd haha
One , gefeliciteerd met jullie dochter. Ik ben hier al tijd niet meer geweest maar misschien willen jullie even naar mijn kaartje kijken. Ik heb wel vaak last van spotting vlak voor menstruatie maar het lijkt steeds vroeger te komen,soms al 7 dagen na mijn eisprong. Zijn er meer mensen die dit hebben en wat kan het zijn? 29689b Ovulation charts on FertilityFriend.com groetjes Carina