Algemene temperatuurskaartjes Deel 7

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Esther15, 4 jul 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    One als jij de streepjes ziet. Maar ze zijn toch veel lichter dan gisteren. Dat is dan toch geen goed teken?
     
  2. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Dit is hem bewerkt
     
  3. Grace80

    Grace80 Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.424
    3
    38
    Esther, fijn dat je priklessen goed gingen en er iemand was die aardig was. Dat scheelt enorm. Nu duimen dat het niet nodig is.

    Tinkerbell, nu zie ik niks. Al zie ik op de bewerkte wel iets licht op de bovenste. Vreemd meis.


    Hier controle gehad alles was in principe goed. Had alleen een te laag hb gehalte. En ik maar denken dat ik zo moe was door de keuken...blijkt dat mijn ijzer ook gewoon niet mee werkt. Nu aan de ijzertabletjes.

    En ii mag niet thuisbevallen. Krijg een plaatsingsindicatie vanwege het wonen in een flat op de tweede etage zonder lift. Vriend helemaal blij, ik iets minder, maar ach...ze moet er uit waardan ook...
     
  4. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Tinkerbell, tja bij de opgedroogde zie ik ze dus dan wel weer.....maar ja dat is na afleestijd dus twijfel........ik duim verder hoor tot er duidelijkheid is!

    Grace, ja dat verklaard heel veel, heb ik zelf maandelijks bij mijn menstruatie dat mijn ijzer te laag is en das inderdaad wel vermoeiend om het zo maar uit te drukken. En ach je hebt nog tijd om aan het idee van het ziekenhuis te wennen gelukkig. En op het moment van weeën ben je wel met iets anders bezig. Als het maar goed komt allemaal toch?!
     
  5. Paprikaas

    Paprikaas Bekend lid

    16 jun 2013
    555
    5
    18
    Tinkerbell balen, op de bewerkte zie ik wel wat maar cb staat wel bekent om zijn voorgedrukte lijntjes.. je temp is wel hoopgevend

    Grace fijn dat alles goed was, afgezien je ijzer dan, hier drink ik ook Fero van uh hoe heet dat ook alweer.. ;S

    hihi Esther jou kaartje lijkt op de mijne van de eerste keer dat ik zwanger was :) ik duim!! :D
     
  6. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Zou ik nu vandaag nog een test doen of niet nu is het alweer avond?
     
  7. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Hier nog een test foto is genomen binnen de 5 min
     
  8. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Deze weer bewerkt
     
  9. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Paprikaas, hihihihihi nou dan laten we maar hopen dat het hier hetzelfde betekent.....

    Tinkerbell, ik blijf echt wat zien meis, maar ik wil je geen valse hoop geven. Hoe geconcentreerd was deze urine? Suggestie, als je nu een dag overslaat en dan nog eens test (misschien wel met een digi). Het kost ook allemaal zoveel en hier word je toch echt spontaan nerveus van...................maar ja dat zeg ik dan heel ruig aangezien ik niet in jouw positie zit. Eerlijkheid: ik denk dat ik morgen weer zou testen, maar ja dat ben ik. Ik test niet voor nod, maar als ik eenmaal begin ga ik ook door hahaha.
    Oh meisje ik wil zo graag dat het raak is bij je en dat je snel een duidelijke test krijgt. Ik wilde dat ik meer voor je kon doen op dit moment......Ik ben zwaar nieuwsgierig naar je temp morgen en hou op dit moment de hoop vast dat je langzaam hcg aanmaakt. KUS!!
     
  10. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Ik had daarstraks de digi al gedaan maar die was negatief niets verwonderd want de streepjes zijn ook maar zeer licht dus. Ik heb nu geen testen meer in huis. En ga er voorlopig ook geen halen. Ik wacht me temp af
     
  11. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Had je wel geconcentreerde urine of niet?
    Meis, verwen je zelf lekker vanavond en laat de boel maar even de boel. En dan zien we morgen wel weer verder.
     
  12. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Nee had weer wat gedronken omdat ik normaal niet meer ging testen vandaag. Maar ik kon niet meer wachten
     
  13. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Dat is helemaal begrijpelijk. Misschien dat het toch daar aan ligt dan. Want dit streepje verscheen toch ook weer binnen de tijd toch?
     
  14. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Yep verscheen binnen de tijd
     
  15. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Dan blijf ik toch echt verder duimen lieverd en ben zeer benieuwd naar je temp morgenvroeg.
     
  16. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Ge zijt niet alleen die nieuwsgierig is naar me temp morgen
     
  17. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    hahaha nee dat kan ik dan ook wel weer begrijpen hahaha. Nou lekker slapen dan en dan is het zo morgenvroeg.
     
  18. tinkerbell26

    tinkerbell26 Fanatiek lid

    19 nov 2011
    2.542
    0
    0
    Arbeidster
    Hier temp flink gedaald dus ik ga weer ongi worden
     
  19. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Wat balen zeg!! :(
     
  20. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Tinkerbell, gedverdegedverdegedver...........echt ZO NIET LEUK!!!!!!! Dikke knuffel voor jou meis.

    Hier nog steeds op wachtbankje dus ik wacht verder, maar voel me niet anders dan anders dus ik maak me op voor de IUI ook al zit ik pas op 11 dpo.
     

Deel Deze Pagina